LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema spora da lrhc vrijedi. Postoji ajmo reći neizvjesnost na koji način će se nakon prodaje lrh vršiti konsolidacija svih tih alfabeta i dali će nas male dioničare iskreno zeljeti u daljnjem razvoju tvrtke. Ista je neizvjesnost i sa lrh onome tko ostane s novim vlasnikom. Očekujemo, osluškujemo pa ćemo probati donijeti odluku u kojem dijelu ostati u lrh (ja u manjem jer mi je takva situacija) a isto tako u lrhc. Ako zaključim da će ostoja odigrati s lrhc isto kao s lrh (pričekajmo još malo za konačnu ocjenu) nema razloga da ne nastavimo jahati s njim i u lrhc. Ako nas zele tamo.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Vidjet ćemo da li ćemo biti izuti iz cipela u pozitivnom ili negativnom smislu

A sto bi znacilo u cjenovnim smislu izuvanje iz cipela?

Ispod 5000 negativnom iznad 5600 pozitivnom

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

kolege,
svakako jedan od parametara kod odluke je i koncentracija vlasništva, zar ne
Teško je procjeniti,ali ako se ne varam Ostoja i ekipa posredno i neposredno u LRHC imaju nešto manje od 90%?

Cerp ima 3,73%, drzava namjerava prodati sve manje udjele, to će vjerojatno povećati koncentraciju, tko zna po kakvom modelu spajanja tvrtki, dokapitalizacija itd moze ići konsolidacija vlasništva i kakvom će to koncentracijom na kraju rezultirati. Koliko se sjećam trezor je kupovao kad je trebalo za isplatu šehsnovića i po 1900, pa se nadam da nekakve računovodstvene kemije ne bi trebale biti daleko od toga. A mozda i ne bude ničeg takvog nadam se da idemo dalje u istom tonu. Dobar kvartal pa najava novih investicija i eto nas opet preko 2000

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


….Evo saznao ja indirektno koliko soba ima Lrhc. "hvala"

P.S. Ja osobno sto dalje od ZSE, nakon ponude.

Pa treba si samo pitat,Nakon pnude ti pretpostavljam ako si duze ovdje,ipak ostaje LRHC i zasto sto dalje. Ili tuku ovdje. Mislim da se Ostoja radi 12% nece ic zahebavat i radit kerefeke na LRHC tako da ostajem i na LRHC unutra do prodaje Lursenu u slucaju da budem zadovoljan sa cijenom na LRH tj. nekako imam osjecaj za feeling da cu jos dokupljivat,.



….Evo saznao ja indirektno koliko soba ima Lrhc. "hvala"

P.S. Ja osobno sto dalje od ZSE, nakon ponude.

Pa treba si samo pitat,Nakon pnude ti pretpostavljam ako si duze ovdje,ipak ostaje LRHC i zasto sto dalje. Ili tuku ovdje. Mislim da se Ostoja radi 12% nece ic zahebavat i radit kerefeke na LRHC tako da ostajem i na LRHC unutra do prodaje Lursenu u slucaju da budem zadovoljan sa cijenom na LRH tj. nekako imam osjecaj za feeling da cu jos dokupljivat,.
[/quote]

Pitah naravno,ali od sto glasa,glasa čuti nije,kad treba naravno 🙂
Na kraju potrazih sam, ima 1067,kolega je priblizno rekao,uglavnom cca.
Malo dobrih ljudi ovdje pise komentare s nekim cinjenicama potkrijepljenim,ostali kao i drzava vecinom neutemeljeni politicki izljevi gluposti 🙂
Hvala i jednim i drugim 😉

Vidi kako mali zavidni miševi tuku 0%. Ma mogu udrit 100 nula ali unatoc tome necu umrit od gladi sa 535 komada LRH i 555 komada LRHC-a.

Povuklo se 200-injak dionica s prodaje..?

Je li ovo moguće, bid i adk na 4600…


Povuklo se 200-injak dionica s prodaje..?

Vrlo zanimljivo……ako ste ih dobro izbrojili prije povlačenja…..:)

…čisti pokušaj manipulacije…majstor stavi 80 kom na 4600… ne bi li netko još nešto stavio na prodaju ispod te cijene….pa ih nekoliko sekundi prije isteka uravnoteženja povuče i pokupi sve na 4620..sa nalogom od preko 50 komada…

New Report

Close