LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na kraju će ispasti da se ovih 120 smještajnih jedinica izvan funkcije vrednuju više nego sobe koje su u funkciji 🙂

i ubaci jos taj aspekt:
https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-08-07/nordea-offers-20-year-mortgages-at-zero-interest-as-rates-plunge

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/plenkovic-o-nastupu-predsjednice-u-kninu-proslava-je-bila-jako-lijepa-i-dostojanstvena-josipovicev-komentar-to-je-jako-teska-izjava/9211733/?utm_source=linkerjl&utm_medium=widget&utm_campaign=linkerjutarnji

i kaže u tekstu:
Plenković se u Opatiji susreo s opatijskim gradonačelnikom Ivom Dujmićem koji mu je predstavio opatijske razvojne planove te zamolio za pomoć u ubrzanju realizacije projekta vezanih uz europske fondove.

Hanfa: danas ništa o LRH.

daj jos bar 15 dana da ne bude nista da mozemo u miru kupovat.svaku kolko su te sjednice Hanfe???


daj jos bar 15 dana da ne bude nista da mozemo u miru kupovat.svaku kolko su te sjednice Hanfe???

Moze biti doslovno za koji dan, a moze potrajati jos par tjedana. Tko će ga znati……

djeluje kao da je i razina 46XX polako potrošena.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Sve neki skrbnički kupuju, i to oni koji već imaju dionice. Fanatici!

poštovani kolege,
vjerujem da svi razmišljamo što ćemo s novcima, ukoliko nas naravno novi vlasnik ponudom ” izuje iz cipela”, a osobno držim da će se to dogoditi.
Hoće li to biti zadnja vožnja na ZSE ili ćemo nastaviti s Ostojom u LRHC?

Vidjet ćemo da li ćemo biti izuti iz cipela u pozitivnom ili negativnom smislu

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

kolega sokolić,
ukoliko ponuda ne bude adekvatna, ni to nebi bila loša opcija, ostati naime s novim vlasnikom, zar ne..

Velika vecina koja ima LRH ima i makar jos toliko LRHC pod uvjetom da nisu prodavali.Ja sam nekidan dokupio jos 20 komada po 1500. LRHC oko 1100 soba jos kad se napravi to krilo albatrosa i dograde metropol što su najavili eto nas na 1400 soba. Je li to vridi onda 3300 po dionici s obzirom da rade veci prihod i zaradu po sobi trenutno od LRH?


Velika vecina koja ima LRH ima i makar jos toliko LRHC pod uvjetom da nisu prodavali.Ja sam nekidan dokupio jos 20 komada po 1500. LRHC oko 1100 soba jos kad se napravi to krilo albatrosa i dograde metropol što su najavili eto nas na 1400 soba. Je li to vridi onda 3300 po dionici s obzirom da rade veci prihod i zaradu po sobi trenutno od LRH?

Evo saznao ja indirektno koliko soba ima Lrhc. “hvala”

P.S. Ja osobno sto dalje od ZSE, nakon ponude.

New Report

Close