LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pratim g.Dalibora već godinama i uvijek je realan,nije zlonamjeran te dobro barata sa brojkama a ove zlonamjerne,jalne i destruktivne zaobilazim u širokom luku u životu i na forumu

Pa to ćemo vidjeti kakav rejting ima. Ako je istina, da je već uplatio ZABI garanciju za kupnju, onda bi rekao da baš nema neke probleme oko financiranja

Nema AKO, novac je na računu u ZABI, čeka se papir iz AZTN da se provede transakcija. Mislim da ćemo biti obavješteni kad se to dogodi. Uostalom vidjet ćemo na SKDD

Nemoj misliti na m2!

Adrisu je obveza preuzimanja hupza nastala u veljači 2018. godine, a sama ponuda bila je kojih 3,5 mjeseca kasnije. Mogli bismo se do tad naslušati puno komentara odnosa dionica na kupnji i prodaji te tumačenja istih.


Adrisu je obveza preuzimanja hupza nastala u veljači 2018. godine, a sama ponuda bila je kojih 3,5 mjeseca kasnije. Mogli bismo se do tad naslušati puno komentara odnosa dionica na kupnji i prodaji te tumačenja istih.

Kod Adrisa je AZTN morao nešto i odlučivati jer im se kao vlasnicima Maistre mogla utvrđivati moguća koncentracija. Kod LRH je to rekao bi više stvar forme, ali budući da znamo kako “brzo” radi naša administracija, svašta može ispasti. Nažalost ZSE skine podatke o dionici kada ona više nije izlistana tako da ne mogu sada pregledati novosti i dali je na HUPZ išla obavjest o odobrenju AZTN-a, kad su je dobili.

Ali onako u grubo recimo da AZTN to oduži na 30 dana (bespotrebno), pa onda 7 dana da dostavu ponude HANFI, jedno 15 dana dopuna i mjesec dana za odobrenje ponude. Znači negdje druga polovica rujna za objavu ponude. Ako AZTN ubrza, onda može biti i nešto malo ranije.

Nemoj misliti na m2!

Koliko soba ima LRH? 2200?
A LRHC?

Neće cijena odrediti tko je zlonamjeran, a tko dobronamjeran.
Tko me čita, sigurno je primjetio da ja puno računam i tu sam egzaktan jer matematika je takva 1+1=2
Ali kad dajem neki zaključak onda rečenice imaju formu:
Ja pretpostavljam…
Ja procjenjujem..
Ja mislim..
Ja vjerujem…
Ja se nadam..
I sve te moje procjene koliko su god nekom zvučale nerealne su se pokazale čak i konzervativne. Redovito je porast vrijednost tvrtke i poslovanje bila bolja od mojih predviđanja.
Naravno samo poslovanje i rast vrijednosti tvrtke iz poslovanja ne mora se odraziti na vrijednost dionice na burzi, pa čak ni u preuzimanju.
Ja se nadam da sada hoće i to sam eto čekao nekih 6-7 godina.
LRH+LRHC nisu zajedno na svom povijesnom maksimumu tako da možda zadnjih godinu dana i nije trebalo čekati. Što više ja sam više puta rekao da me ne zanima špekulativno ulaganje koje se temelji na nekim očekivanjima koja se ne mogu predvidjeti. To nije za mene.

Ja sam za ulaganja gdje ja vidim najavu uprave o investiciji, provjerim brojke i očekivanja i izračunam za koliko će rasti vrijednost tvrtke iz poslovanja na neki period (do 2 godine). Onda čekam da se to ostvari, da cijena dionice to poprati i znam što mogu očekivati.

Ja sam na LRH “svoje” zaradio, ali ovdje ostajem do ponude jer očekujem da će se kroz nju valorizirati zadnja ulaganja i očekivani rezultati tih ulaganja. Dionica je nakon objave da većinski je pokrenuo proces prodaje stagnirala, a samo poslovanje je imalo svoj tijek i sada očekujem da se taj “zaostatak” uskladi. Dali je većinski uspio dobro prodati svoj paket ili ne saznati ćemo vrlo brzo. Meni je 2-3 mjeseca brzo!

Nemoj misliti na m2!

Odluke

Evo link pa neka netko izračuma


Koliko soba ima LRH? 2200?
A LRHC?

I ja se pitam gledajući ovaj gore broj, a imao sam podatke iz nekih izvješća od 1933… odnekud sam baratao i sa brojkom 2000!?…



Koliko soba ima LRH? 2200?
A LRHC?

I ja se pitam gledajući ovaj gore broj, a imao sam podatke iz nekih izvješća od 1933… odnekud sam baratao i sa brojkom 2000!?…
[/quote]
Ako netko ima info,hvala.
I Daliboru hvala na svemu,konkretan covjek 😉

Pa dajte čovjeku napisite koliko LRH ima smještajnih jedinica i kojeg tipa?


Pa dajte čovjeku napisite koliko LRH ima smještajnih jedinica i kojeg tipa?

Svaka cast Naimxs.
Krešo znaš li ti možda 🙂

New Report

Close