LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cijena akvizicije uopće ne mora biti poznata. ponuda za preuzimanje MORA sadržavati cijenu.

Nastavlja se prebacivanje prema planu i programu……ali uskoro i tome dolazi kraj čim Hanfa obavi svoje.


Nastavlja se prebacivanje prema planu i programu……ali uskoro i tome dolazi kraj čim Hanfa obavi svoje.

teško da do sada nije procurila info oko cijene u javnoj ponudi pa ako je tako onda trgovanje na burzi pokazuje da će ponuda biti oko 4600-4700 kn



Nastavlja se prebacivanje prema planu i programu……ali uskoro i tome dolazi kraj čim Hanfa obavi svoje.

teško da do sada nije procurila info oko cijene u javnoj ponudi pa ako je tako onda trgovanje na burzi pokazuje da će ponuda biti oko 4600-4700 kn
[/quote]
Procurilo a netko je kupio vrijednosti par M kn iznad 4600 kn da bi za koji mjesec dobio 4600 kn? To kupuje neki fan Alan Forda “Tko izgubi dobitak dobije gubitak.”?




Nastavlja se prebacivanje prema planu i programu……ali uskoro i tome dolazi kraj čim Hanfa obavi svoje.

teško da do sada nije procurila info oko cijene u javnoj ponudi pa ako je tako onda trgovanje na burzi pokazuje da će ponuda biti oko 4600-4700 kn
[/quote]
Procurilo a netko je kupio vrijednosti par M kn iznad 4600 kn da bi za koji mjesec dobio 4600 kn? To kupuje neki fan Alan Forda "Tko izgubi dobitak dobije gubitak."?
[/quote]

(još jednom) ako je procurilo, realno je 4-7% veća cijena od trenutne.



Nastavlja se prebacivanje prema planu i programu……ali uskoro i tome dolazi kraj čim Hanfa obavi svoje.

teško da do sada nije procurila info oko cijene u javnoj ponudi pa ako je tako onda trgovanje na burzi pokazuje da će ponuda biti oko 4600-4700 kn

Ne dolazi kraj čim Hanfa obavi svoje, nego čim ovi obave svoje prebacivanje. Krivo postavljate stvari.





Nastavlja se prebacivanje prema planu i programu……ali uskoro i tome dolazi kraj čim Hanfa obavi svoje.

teško da do sada nije procurila info oko cijene u javnoj ponudi pa ako je tako onda trgovanje na burzi pokazuje da će ponuda biti oko 4600-4700 kn
[/quote]
Procurilo a netko je kupio vrijednosti par M kn iznad 4600 kn da bi za koji mjesec dobio 4600 kn? To kupuje neki fan Alan Forda "Tko izgubi dobitak dobije gubitak."?
[/quote]

(još jednom) ako je procurilo, realno je 4-7% veća cijena od trenutne.
[/quote]

S time da što se više bliži javna ponuda, to je bliže 4% nego 7%.

kolega stariigrač,
dakle predmnjevate da je LRH prodana za 4800kn?

Sjetit će se “stari” forumaši kako je procurilo po koliko je svojevremeno LRH kupio HCVT. Svi su sve znali, zaključivalo se temelju kupnje “insajdera”, babe vange i slično. Pa je na kraju cijena u ponudi bila 50% viša od one na burzi. Pa čak i kad se provalilo koliki je kredit LRH digla za akviziciju iz čega se mogla izračunati cijena dionice još uvijek je cijena na burzi bila 250-260, a u preuzimanju 309.

Na temelju cijene na burzi i trgovanja ne može se donijeti nikakav zaključak. Netko prodaje, a netko kupuje značajnije količine. Što je onda mjerodavnije, kupnja ili prodaja? Po meni ni jedno. Svatko za sebe donosi svoje procijene i spreman je preuzimati određene rizike.

Nemoj misliti na m2!

Kolega Malidion,
Ova prognoza vrijedi samo ako je procurila cijena. Tada mi ova tržišna cijena ima logike.
Inače, ako nije, moja prognoza je bliža 5.500,00kn.

… nisam mlad, a nisam ni stari forumaš… al’ ti zato Dalibore, kao i do sada – vjerujem i slažem se! ;O)…


Kolega Malidion,
Ova prognoza vrijedi samo ako je procurila cijena. Tada mi ova tržišna cijena ima logike.
Inače, ako nije, moja prognoza je bliža 5.500,00kn.

Ja bih skoro pa stavio ruku u vatru da cijena u ponudi ne prelazi 5.000 kn. Takva cijena je u skladu sa svim valuacijama. Ne vidim razlog da netko vise plati LRH ma koliko tu kojekakvi samozvani “analitičari” i “gurui” sugerirali ovdje javno.

New Report

Close