LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@skroznovi
Daj reci koji je cilj tvojih komentara? Lijecis se od svojih propalih ulaganja? Boli te sto je ocito da ce svi koji su usli ovdje unazad nekoliko godina zaraditi, a ti tako pametan opet neces?
Idi pogledati koliko je prometa na LRH od objave do danas pa se javi nakon sto usporedis s ostatkom trzista.
Sretno ti na drugim dionicama i da tamo zaradis tih svojih par stotina %.

Koga je, dragi kolege, bitno za nasa nagadjanja / predosjecaje……

Premda trenutno imam solidan broj dionica, ja, eto, na zalost, imam neki predosjecaj
da, bez obzira na ove forumske “lose cjenovne prognoze”, neću ni izbliza uspjeti kupiti
ono što bih zelio ispod 4500kn, jer mi neki igrači svojim nalozima to jednostavno ne dopustaju.

Kamo sreće da me taj predosjećaj vara……

Zanimljivo da nitko ne komentira da novi vlasnici žele Opatiju dovesti u TOP10 najpoželjnijih destinacija Europe !?!? Istina je da je to izjavio Dujmić koji se sa njima nije sreo, ali opet s druge strane vjerojatno ipak ima neke informacije.
Moglo bi to postati zanimljiva priča. Novaca imaju, poslovni ugled također. Bave se prodajom luksuznih brodova, i to ono baš najluksuznijih. Ako tko može od Opatije napraviti nešto stvarno luksuzno i prestižno, oni bi to mogli.
Bilo bi baš lijepo ako ne bi imali ništa protiv da i mail dioničari participiraju u svemu. Sve me više zanima ostanak u partnerstvu.

Nemoj misliti na m2!

Dok čekamo da malo upoznamo nove vlasnike.
Pogledajte intro video na Luerssen defence[/url]
Izgradnja vojnih brodova manje je razvikani ali ništa manje važan dio njihovog biznisa

A što se jahti tiče, između ostalog:
Proizveli su prvi motorni čamac !!
Najdužu jahtu na svijetu
Od 20 najvećih 11 je njihovih
Jahta sa najsnažnijim motorima ikad

Posebnost i luksuz nisu im strani, no iskustva u hotelijerstvu za sada nemaju.
No Opatiju su nekada kao turističku destinaciju i stvorili industrijalci jer sve su započeli i prve hotele izgradili austrijanci tj. Cesarsko-kraljevsko privatno Društvo Južnih željeznica iz Beča.
Neki bi rekli: “Sve se vraća”, a ja bi dodao “sve se plaća” 🙂

Nemoj misliti na m2!


Zanimljivo da nitko ne komentira da novi vlasnici žele Opatiju dovesti u TOP10 najpoželjnijih destinacija Europe !?!? Istina je da je to izjavio Dujmić koji se sa njima nije sreo, ali opet s druge strane vjerojatno ipak ima neke informacije.
Moglo bi to postati zanimljiva priča. Novaca imaju, poslovni ugled također. Bave se prodajom luksuznih brodova, i to ono baš najluksuznijih. Ako tko može od Opatije napraviti nešto stvarno luksuzno i prestižno, oni bi to mogli.
Bilo bi baš lijepo ako ne bi imali ništa protiv da i mail dioničari participiraju u svemu. Sve me više zanima ostanak u partnerstvu.

al nece valjda uzeti domacu menagment kompaniju(valamar) da im vode operacije

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI


Dok čekamo da malo upoznamo nove vlasnike.
Pogledajte intro video na Luerssen defence[/url]
Izgradnja vojnih brodova manje je razvikani ali ništa manje važan dio njihovog biznisa

A što se jahti tiče, između ostalog:
Proizveli su prvi motorni čamac !!
Najdužu jahtu na svijetu
Od 20 najvećih 11 je njihovih
Jahta sa najsnažnijim motorima ikad

Posebnost i luksuz nisu im strani, no iskustva u hotelijerstvu za sada nemaju.
No Opatiju su nekada kao turističku destinaciju i stvorili industrijalci jer sve su započeli i prve hotele izgradili austrijanci tj. Cesarsko-kraljevsko privatno Društvo Južnih željeznica iz Beča.
Neki bi rekli: "Sve se vraća", a ja bi dodao "sve se plaća" 🙂

Ne mogu vjerovati kakav si druker, napišeš ovakav post i odmah 1,7 milijuna kuna prometa, pucaju brane…

nešto se zna??

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Htio sam malo skratiti na 4580 ono (sto sam smatrao) da sam preskupo kupio po 4600 ranije, pa da opet upiknem nize (blize 4500), ali sad mi ovaj pokupi sve po 4600, tako da sam odlucio skinuti ostatak po 4640.

Ili pukovnik ili pokojnik.

Prodaje onaj koji zna cijenu u preuzimanju, a kupuje onaj koji zna cijenu u preuzimanju, ako već bacamo analize.



@Novi
,

.vjerojatno na 2% od sadašnje, budući da ne vjerujem da nije 'procurilo' 😊

.inače.bih onako odoka rekao da je u rasponu 4.200 – 4.700 😁


Sto kazes za cijenu? Ide blize 4200 kn sigurno zar ne? Ionako se vidi da je los promet i da nema zainteresiranih..
P.s. glupo ti je komentirati s multinickovima @Pongo. I zasigurno ti necu odg na privat i hvaliti ti se koliko sam para zaradio, gdje sam trenutno na ljetovanju ni koje sam sve fakultete zavrsio.. Vidjet cemo uskoro tko je bio u pravu ionako

Ovaj danas nije usao za manje od 10% zarade.

Nisam siguran da je skroz ušao. Čeka se da nakupi nalozi na prodaji i kad dovoljno onih koji znaju kolika će biti cijena u preuzimanju stavi naloge na prodaju, cap! Kupi ovaj što ne zna kolika će bit cijena u preuzimanju.

New Report

Close