LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Misli,zna svoju cijenu po kojoj bi prodali

Ako netko misli da informaciju o dogovorenoj cijeni moze dobiti tek tako, taj vjerojatno misli i da novci padaju s neba.

Ja znam puno različitih cijena. Ali ne znam koja je prava

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Ako netko misli da informaciju o dogovorenoj cijeni moze dobiti tek tako, taj vjerojatno misli i da novci padaju s neba.

Ne kvari zabavu. Zanima me koliko bi javljena cijena bila “blizu”.

@Novi,

.vjerojatno na 2% od sadašnje, budući da ne vjerujem da nije ‘procurilo’ 😊

.inače.bih onako odoka rekao da je u rasponu 4.200 – 4.700 😁



@Novi
,

.vjerojatno na 2% od sadašnje, budući da ne vjerujem da nije 'procurilo' 😊

.inače.bih onako odoka rekao da je u rasponu 4.200 – 4.700 😁


Super ti je logika. Vjerujes da je iscurilo i da netko placa 400-injak kn po dionici vise..
2% od sadasnje cijene ti je od cca 4450 do 4700 kn. A koliko si “dobronamjeran” je vidjeti po tome sto si donji raspon stavio na 4200 kn..



@Novi
,

.vjerojatno na 2% od sadašnje, budući da ne vjerujem da nije 'procurilo' 😊

.inače.bih onako odoka rekao da je u rasponu 4.200 – 4.700 😁


ti mora di si onaj na bidu na 45xx sto stalno podize kako ask odmice




@Novi
,

.vjerojatno na 2% od sadašnje, budući da ne vjerujem da nije 'procurilo' 😊

.inače.bih onako odoka rekao da je u rasponu 4.200 – 4.700 😁


ti mora di si onaj na bidu na 45xx sto stalno podize kako ask odmice
[/quote]

.nisam na bidu ovdje već na nekim drugim pozicijama gdje je puno izglednija zarada…

.i nisam ‘dobronamjernik’ koji želi nekom utjecati na mišljenje…svatko neka radi što želi sa svojim novcima…

Ajmo opet s pogađanjem…
Ako je procurila cijena, onda je oko 4.800kn.
Ako nije, onda je oko 5.500,0kn.

Ja sam na pozicijama gdje se može u kratkom roku zaraditi 200,300 posto, do subote, onda idem na pozicije do utorka gdje se ide do 300,350 posto onda isto idem na neke druge pozicije i tak, do kraja ću bit negdje računam ako mjesec ima 31 dan, mislim da sam negdje na tri milijuna pozicija.

Iza kupca 54% LRH zaklada s 3,6 milijarde eura aktive

HANFA trenira strogoću.


Ja sam na pozicijama gdje se može u kratkom roku zaraditi 200,300 posto, do subote, onda idem na pozicije do utorka gdje se ide do 300,350 posto onda isto idem na neke druge pozicije i tak, do kraja ću bit negdje računam ako mjesec ima 31 dan, mislim da sam negdje na tri milijuna pozicija.

.vidi se tko djeli investicijske ‘savjete’….ima vas poprilično na ovoj temi….a danas protrgovano samo 39 kom !?

.uz toliku vjeru da će se na LRH zaraditi 20%-50% na trenutnu cijenu !!! 😆

.zar nitko ne vidi tu nelogičnost??? 😁

New Report

Close