LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa kolega Matej je upravo poentirao s ovom tezom

http://www.poslovni.hr/hrvatska/plenkovic-u-obilasku-sestan-buscha-hilding-andersa-355768 Šestan je prodao par komada da počasti ekipu

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Velika enigma vam je taj gospodin Šestan .
Još veća njegov broker i financijski savjetnik.
Gospodin Šestan se ne razumije u dionice i trgovanje na burzi , a njegov broker nije ni mlad ni neiskusan već kao i svaki drugi broker on je osoba koja zarađuje na brokerskoj proviziji. Sve jasno ?


Velika enigma vam je taj gospodin Šestan .
Još veća njegov broker i financijski savjetnik.
Gospodin Šestan se ne razumije u dionice i trgovanje na burzi , a njegov broker nije ni mlad ni neiskusan već kao i svaki drugi broker on je osoba koja zarađuje na brokerskoj proviziji. Sve jasno ?

ako je smisao posta da se brokeru bas fucka za eventualnih 10% zarade sestanu od kojih on ima mozda 10%, (dakle u biti 1%) onda razumijem brokera…ali ne kuzim da li sam shvatio bit posta.

Izgleda da je danas prodavaču usfalilo dionica.
Ili mu se jednostavno danas neda “raditi promet”.

Treba biti strpljiv do javljanja Hanfe.
Mozda poleti neki narodni puran, pa netko ovdje konačno prepusti svoje dionice ispod 4500.

Priprema se napad u tišini. 😀

Funky ,

koliko broker ima proviziju ako si prodao dionice preko javne ponude ?

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Naknadu za sta? Stavis dionice na slobodnu poziciju i popunis formular.

Ne znam zasto se pustaju ovi komentari.

Tko ne zna osnovne stvari – kako se provodi postupak ponude za preuzimanje, lako se moze informirati na za to primjerenom mjestu.

Ovaj forum to očito nije.

Kupovni nalozi se fino poredali, prodaja se ispucala….

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

Pojavio se interkapital u prvih 10. To mi je drago

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

danas ni 4540 nije skupo ali sada je na 4580 … fakat ako nije klasicno stopanje onda ne kuzim toga sto lipari i ne kupi kolicine s kojima bi vec na 4500 bio u plusu

New Report

Close