LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijena preuzimanja će biti najbliža onoj Daliborovoj,a u cijelom procesu prodaje svi sudionici su preveliki igrači da bi samo tako iscurila info i oni imali problema sa kaznenim progonom. Prevelike su cifre u igri..

@accountant
pitanje za kvarta ali i ostale:
g. Šestan izlazi… on očito ima para s obzirom na biznis, ne vjerujem da je margin pri kraju pa da mu ‘gori’, također vjerujem da je angažirao fin. savjetnika-brokera da mu vodi račun pa je njegova procjena da je 4.500 dobro za izlaz, zašto?

Možemo samo nagađati i dati svoje mišljenje.

Možda zato što mu je bolje vrabac u ruci nego golub na grani. Doduše taj, vrabac iznosi cca. 750.000,00-800.000,00kn zarade, a procjenjuje da cijena nije više od 10% veća.


Cijena preuzimanja će biti najbliža onoj Daliborovoj,a u cijelom procesu prodaje svi sudionici su preveliki igrači da bi samo tako iscurila info i oni imali problema sa kaznenim progonom. Prevelike su cifre u igri..

onda savjet g. Šestanu, mijenjaj savjetnika! 🙂

Povijest cjenovnih kretanja ove dionice je dosta dugačka i puna niz dobrih / manje dobrih odluka jačih ulagača tijekom zadnjih godina. Vrlo je lako provjeriti.

Tko bi npr. rekao da će netko kao R.Bajakic ili M.Bolanca – dugogodišnji ulagači, i to posebno ovaj prvi, izlaziti na cijenama od cca 3500-3700kn….a s druge strane da će AZ OMF napraviti tako dobar potez kao sto je bio ulazak na 3450 prije samo par godina.


U tijeku je javna ponuda po 4.500 kn, kome je to dovoljno, odazvat će se.

Prije bih rekao da traje javna prodaja po 4500.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

G.Šestanu portfelj očito vodi netko mlad i neiskusan što se vidjelo prošli tjedan kad je prosipao po 4500 i niže u zadnjim sekundama a može laganini izlaziti tjednima

A koji je to njegov portfelj?

Ja mislim da nema nikakvog portfelja?

Znate li vi još za koju poziciju koji doticni drži?



@kvart99

pitanje za kvarta ali i ostale:
g. Šestan izlazi… on očito ima para s obzirom na biznis, ne vjerujem da je margin pri kraju pa da mu 'gori', također vjerujem da je angažirao fin. savjetnika-brokera da mu vodi račun pa je njegova procjena da je 4.500 dobro za izlaz, zašto?

Pa protrgovano je skoro 3000 dionica (a Šestan jih je imao dobrih 1k). Po meni se režirano bremza rast tećaja što je praksa kad preuzimanja. Jer još nije sve dogovoreno (pogotovo ako još trebaju dati ponudo za Novi Liburni).

Slažem se kolega Matej,
to je praksa kod preuzimanja .
To je i moje mišljenje.
A možda sam i u krivu.
I nemojte me pitati 5W koje novinari koriste.
( Who, what, when, where, why)

Gledajući TOP 10 na Mojedionice nema promjena od 24.06, a tada jer deseti dioničar imao 975 komada, Šestana nigdje…

kako je onda on prodao 3000 kom?

Ovo je već smiješno kako je ova tema preuzela obrazac sa OPTE gdje u nedostatku informacija ljudi pretpostavljaju…


Gledajući TOP 10 na Mojedionice nema promjena od 24.06, a tada jer deseti dioničar imao 975 komada, Šestana nigdje…

kako je onda on prodao 3000 kom?

Podaci na mojedionice nisu točni.

Osim toga…..Šestan nije niti imao 3000kom.
On je skupljao cca godinu dana i na kraju stao na br.9 sa cca 1100kom.
Sa tom količinom je krenuo u prodaju.

New Report

Close