LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@lebowski

Maistrin Park je negdje oko 400.000 eur po ključu/sobi
onaj Rus što će graditi Belvedere Dubrovnik, procjena je oko 1.500.000 eur!! ok, on će biti premium kategorija iako nije moguće dobiti više od 5*

mislim da je Ostoju spriječilo to što LRH nije samo njegovo čedo, već je tu s partnerima koji svi žele van
očito pošto – poto

Ne znam ni po koliko je pokojni Leko gradio u okolici Dubrovnika, po sjećanju bih rekao da je i tamo bila neka vrtoglava cifra, plus propala sezona zbog kašnjenja radova.
Dakako, istovremeno u okolici Dubrovnika, i Cavtatu, imamo neke hotelčiće čije su sobe smiješno evaluirane.

Ali eto, na Zagrebačkoj burzi na kojoj imaš u telekom sektoru prilike za od 100-200% u roku od godinu dana ili manje, istodobno imaš u dlaku realne valuacije u turističkom sektoru.

I to čak unatoč činjenici da nigdje ne možeš pronaći iole suvislu analizu preuzimanja bilo čega u tom sektoru.

Kako ne možeš, pa prodaja HUPZ je najbolji reper za usporedbu s tom činjenicom da HUPZ ima daleko zanimljiviji portfelj hotela od LRH. Gradske city-brake i poslovne hotele. Oni postižu dobre cijene i daju se bez problema prodati. De virni u HVS-ove periodične reporte pa ćeš vidjeti da se valjda 80% transakcija hotelima u Europi odvija u vecim i velikim gradovima.

Virnuo sam. Vidio sam da je tamo glavni fundament cijena po sobi. Kako to, kako to? Rijeka očito nije city break destinacija, pa Hilton ne gradi tamo hotel. Živimo u paralelnom svemiru.

A jel tebi normalno da netko javno izjavi da je planirana investicija 40 milijuna eura pa onda u toku gradnje i razvoja projekta izjavi, sad je 80?

Mislim…

Hilton je menadžment kompanija i rezervacijski sustav. Zaboli njih koliko tko i čega ulaze, oni uvijek uzmu svoj dio i to je jedino sto njih zanima. Uz naravno adekvatnu razinu usluge.

Je, neozbiljni neki ljudi. Mislim i da su dizalice lažne, od papira. Nego, što ćeš pričati kad se otvori sljedeće godine?

Sto ću ja pričati?

To je potpuno nebitno.

Ja se nadam da “ovi tvoji” Riječani neće pisati da je investicija u međuvremenu narasla na 160 milijuna eura.

Mene ti zapravo više zanima sto ćeš ti pričati i pisati nakon sto bude obznanjena cijena za dionicu LRH i ako ista bude daleko od 7 tisuća koje si ti kalkulirao i očekivao?

Isto što i do sad – da vrijedi 7.000 kn po dionici.

Poziv za skupštinu…

Vaš link …

kolege,
skupština je 29.kolovoza u podne u Ambasadoru.
Upravo je izašlo na zse

Kakvi su ovo članovi nadzornog odobra – bez osobe koja bi zastupala novog vlasnika? Čudno mi je, da idu sada sa skupštinom, kada novi vlasnik još nema prava iz stečenih dionica…


Kakvi su ovo članovi nadzornog odobra – bez osobe koja bi zastupala novog vlasnika? Čudno mi je, da idu sada sa skupštinom, kada novi vlasnik još nema prava iz stečenih dionica…

Pa moraju odrzati redovitu skupštinu u zakonom propisanim rokovima. Ništa tu nije čudno.

New Report

Close