LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@kvart

A gdje ti vidiš da CERP prodaje i zašto misliš da Sestan prodaje? Mogao je neki od skrbničkih kupovati i preskočiti nekoga.

Stanje u Top-10 koje je bilo nepromijenjeno mjesecima, sve do danas.

Pa ja vidim da HPB kupio 40 komada, i račun Interkapitala preskočio Šestanov. Ne vidim da je CERP prodavao.

Nazalost nije cerp prodsvao

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Šestan je prodavao jer sada 10. ima manje nego je Šestan imao prije.

Ja glasam da je cijena oko 752 eura, po srednjem tecaju HNB-a na dan 11.07.2019.

korektnosti radi prema svima, samo da dopunim kako je ovo samo moje mišljenje, a nikako nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionice LRH.
Osobno nisam niti na asku niti na bidu.
Mirno čekam rasplet, nestrpljiv naravno

5.100,00kn ili 207 mil eura.

Razmišljanje bazirano na trenutnom stanju s cijenom na burzi nakon objave prodaje.

I sad uzmeš aritmetički prosjek procjena samo tri forumaša, starogčiče, novog i maldiona i dobiješ cca 5.920 kina po dionici. Cijena na burzi je na 3.500 recimo. I koja je sad informativna težina tog prosjeka ili distribucije temeljene na tako lijepim željama?

Pardon 4.500 kn je cca tržišna cijena. Nije namjerno. Lapsus calami.

Poanta je ta da će drzatelji dionice uvijek očekivati visu, a oni koji ne drze nižu cijenu. A cijena je neka treća. Burzovna. I sad to normalno distribuirati dobiješ ono sto si znao i prije i sto je očekivano.

Kad se sve zbroji, ovdje će ispasti 400.000 eura po sobi/apartmanu.

Resort Costabella postaje dio hotelskog lanca Hilton

E sad, da nema tog ulaganja i da netko kaže forumašima: Hilton će u blizini Rijeke graditi hotel za 400.000 eura po sobi/apartmanu, što bi rekli forumaši?

Što oni očekuju od tog hotela, kakve povrate, koliki EBITDA?

Neka mi netko objasni gdje je tu računica?


Kad se sve zbroji, ovdje će ispasti 400.000 eura po sobi/apartmanu.

Resort Costabella postaje dio hotelskog lanca Hilton

E sad, da nema tog ulaganja i da netko kaže forumašima: Hilton će u blizini Rijeke graditi hotel za 400.000 eura po sobi/apartmanu, što bi rekli forumaši?

Što oni očekuju od tog hotela, kakve povrate, koliki EBITDA?

Neka mi netko objasni gdje je tu računica?

Nazovi ih la ih pitaj. Dok to dođe do otvorenja neće ostati ni H od Hiltona, a kamoli od sobe od 400k eura. A možda oni imaju investicijski horizont od 5 zivota pa imaju dovoljno vremena za povrat za investicije.

A jel ti mialis da bi LRH trebala biti vise vrednovana po sobi od recimo HUPZ?

Možda je to s Hiltonom ustvari medijska patka, to bi bilo najlogičnije forumaško objašnjenje.

New Report

Close