LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U zadnjoj sekundi – 15:59:59 – 130kom po bidu na 4500.
S obzirom na danasnji tijek trgovanja – vrlo sumnjiva transakcija.

Cerp prodaje, a Maric i Kuscevic kupuju 😀


U zadnjoj sekundi – 15:59:59 – 130kom po bidu na 4500.
S obzirom na danasnji tijek trgovanja – vrlo sumnjiva transakcija.

Eto taman pola milijuna za ljetovanje u Opatiji!

V kakšnem zakonskem roku je lastnik, kateri preseže 50% lastništva, dolžan podati prevzemno ponudbo na Zagrebški borzi ?
Hvala in lep pozdrav! 🙂

Vaš link …

Procitati članak 27 i 24. stavak (3)

30 dana (može i prije) +14 dana (može i prije) +7 dana (może i prije) +28 dana + 60 dana (a može i prije) =za max 139 dana biti će sve gotovo ukoliko dođe do izmjene ponude ili do konkurentske ponude ili za max 79 dana ukoliko ne dođe do izmjene ponude ili do konkurentske ponude.

@ecox

Ponuda može biti vrlo brzo. Do kraja ovog mjeseca ukoliko je zahtjev od strane izdavatelja uredno podnesen.

Možda je otežavajuća okolnost sto se sve zbiva u razdoblju godišnjih odmora, no ukoliko se i izdavatelj i Hanfa malo potrude sve bi moglo biti u minimalnim rokovima, recimo do tri tjedna od datuma obznane na burzi.





Znam da je velik raspon, ali 5000 mislim da je neki minimum ispod kojeg neće biti, a 6000 maksimum iznad kojeg neće biti. Realno očekujem oko 5500 kn.

Ja mislim da…strašan argument 🙂
[/quote]

čovjek je dao svoju procjenu..daj i ti svoju pa ćemo usporediti tko je bio bolji kad dođe JP
[/quote]

Mogao je i napisat između 50 000 i 60 000 kn. Isto je…da nekim argumentom obrazlozi, ili ubaci koju cinjenicu…

Realno očekuje. To je rečenica koja ima težinu,vrh posta 🙂
[/quote]

kolega je dao svoju procjenu/očekivanje, daj ti svoju pa ćemo kroz mjesec dana usporediti.
najlakše je tako kao ti pljuckati druge koji konkretno napišu što očekuju, ali sam ne želiš dati nikakvu procjenu jer se bojiš da ne promašiš??

ocekujem cijenu izmedju 5000 i 5500 jer po 5500 ocito prije nije islo, a ispod 5000 bi bilo prejeftino.


ocekujem cijenu izmedju 5000 i 5500 jer po 5500 ocito prije nije islo, a ispod 5000 bi bilo prejeftino.

Ne vjerujem da bi diskont bio ovoliki da je cijena i blizu 5.500.

Prejeftino kažeš? Na 5xsales i 12xEbitda sto je cca 5.000 kn? Ne znam bas mnogo hrvatskih turista koji su prodani “tako jeftino”.

Hanfa ima sjedenice jednom tjedno. Nekada su bile cetvrtkom, sad vidim da nemaju fiksni dan u tjednu. Jucer je bila sjednica na kojoj nije bilo nista za LRH.

Vaš link …[/url]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



ocekujem cijenu izmedju 5000 i 5500 jer po 5500 ocito prije nije islo, a ispod 5000 bi bilo prejeftino.

Ne vjerujem da bi diskont bio ovoliki da je cijena i blizu 5.500.

[/quote]

A vjerujes da ovi sto prodaju, barem ove vece kolicine, znaju cijenu?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close