LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Onda ovaj mjesac jos necemo saznati cijenu?

Mislim da sređuju dogovor sa “općinarima” i čekaju njihov odgovor -samo nagađam

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Lijepo je pociscen ovaj na 4600.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Lijepo se pocistilo. Sljedeca stanica?

Eto sto se desi kad se kasno dignes…….računas da ćes jos bez problema stici dokupiti po 4500……i onda jedva stignes pojačati po 4600……u zadnji čas…….

Moje mišljenje je da bi ugovorena cijena po dionici trebala biti negdje u rangu 5000-6000 kn jer teško da je prodano za manje obzirom da svi znamo što je Opatija i njen turizam te koja je uloga LRH u Opatiji, a svi znamo i koliko se vremena već LRH prodaje, ponajviše zbog traženja kupca koji je spreman platiti dobru cijenu i čini se da je to sada napokon dogovoreno.

Ignore: KressoM, delux


Moje mišljenje je da bi ugovorena cijena po dionici trebala biti negdje u rangu 5000-6000 kn

To je strasna razlika.
Na moju količinu trenutno cca 100k kuna.
Nekima vjerujem jos puno puno vise.

Meni sasvim dovoljno za odlazak sa ZSE.

Znam da je velik raspon, ali 5000 mislim da je neki minimum ispod kojeg neće biti, a 6000 maksimum iznad kojeg neće biti. Realno očekujem oko 5500 kn.

Ignore: KressoM, delux

Počeli su očito pregovarati u drugom mjesecu kad je propao dogovor sa Singapurcima (5 mjeseci je vald trebalo za uvid u knjige, analize, pregovore i dogovor.)
U pozivu na stranicama 11.7. stoji izrada idejnih i izvedbenih projekata…to nije samo rebranding nego i ažuriranje objekata i nadam se podizanje kategorizacije. To ne ide bez suglasnosti kupca sigurno, a vidimo po Ambasadoru da je to sad neka druga razina. Doksa košta 2.000 kuna po kome vrijedi može vidjeti koji objekti se planiraju ažurirati.
Meni osobno će ova cijena koja bude u ponudi dati realnu sliku koliko firma vrijedi, odnosno za koliko se može prodati. Nije mi sila izlaziti osim ako me ne izuju iz cipela. Vrlo rado ću ostati s takvom ekipom i dalje u očitom nedostatku investicija koje mogu donijeti neki normalan cash flow i prinos, a da nisu skupe.


Znam da je velik raspon, ali 5000 mislim da je neki minimum ispod kojeg neće biti, a 6000 maksimum iznad kojeg neće biti. Realno očekujem oko 5500 kn.

Ja mislim da…strašan argument 🙂

lijepo je krenulo ali ipak smo natrag na 4500… nema smisla ništa drugo nego čekati.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.



Znam da je velik raspon, ali 5000 mislim da je neki minimum ispod kojeg neće biti, a 6000 maksimum iznad kojeg neće biti. Realno očekujem oko 5500 kn.

Ja mislim da…strašan argument 🙂
[/quote]

čovjek je dao svoju procjenu..daj i ti svoju pa ćemo usporediti tko je bio bolji kad dođe JP




Znam da je velik raspon, ali 5000 mislim da je neki minimum ispod kojeg neće biti, a 6000 maksimum iznad kojeg neće biti. Realno očekujem oko 5500 kn.

Ja mislim da…strašan argument 🙂
[/quote]

čovjek je dao svoju procjenu..daj i ti svoju pa ćemo usporediti tko je bio bolji kad dođe JP
[/quote]

Mogao je i napisat između 50 000 i 60 000 kn. Isto je…da nekim argumentom obrazlozi, ili ubaci koju cinjenicu…

Realno očekuje. To je rečenica koja ima težinu,vrh posta 🙂

New Report

Close