LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A sta ucinit ako cijena bude 4366 HRKova sta je 590 EURA po ovom nekom srednjem kursu HNBa?

uz koju cjenu novi vlasnik moze doci do vecinskog paketa

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

Matematika za cijenu od 6400 je jednostavna. U tekstu piše da je u igri više od 1,5 milijarde kuna za većinski paket. Ako pod tim većinskim paketom uzmemo SNH i lokalce to je oko 78,6%.


Matematika za cijenu od 6400 je jednostavna. U tekstu piše da je u igri više od 1,5 milijarde kuna za većinski paket. Ako pod tim većinskim paketom uzmemo SNH i lokalce to je oko 78,6%.

A jel ovo piše u drugom dijelu teksta?

Anonimno, 14.07.2019. u 16:48
…Lokalnoj samoupravi pripalo bi od tog iznosa oko 375 milijuna kuna, a najveći dio – gotovo 270 milijuna kuna pripalo bi Gradu Opatiji. Općina Lovran zaslužila bi oko 86 milijuna kuna, Općina Mošćenička Draga oko 13 milijuna, a Općina Matulji otprilike 5,5 milijuna kuna.

Koliko ima lokalna samouprava?

75.661 dionicu

Koliko onda ispada ako 375 milijuna kuna podijeliš sa tim brojem dionica? I sto sam ja prethodno izračunao?

Novinari petljaju sa ciframa i samo potiču nedoumice. Njima je očito sve to isto. Ako prodajes firmu onda iznos navodis za cijelu firmu, 100% kapitala. A ako želiš naglasiti da je to za udjel onda to obavezno moraš naglasiti uz pripadajući izračun za udjel ili po dionici da ne bi čitatelje dovodio u zabludu.

U pravu je naimxs, oko 5.000 kn je spomenuta cifra po dionici. Gradovi imaju 25%, 375 milijuna.

Ovom sto je u petak kupovao je dosta i 5% zarade.

Onda ovaj mjesac jos necemo saznati cijenu?

Kupio i ja u petak k

matej
postoki i mogućnost da cijenu nikad i ne saznamo!


Onda ovaj mjesac jos necemo saznati cijenu?

imate najsvježiji ispod-čekića primjer lkpc – oko 5 mj im je trebao da oglase ponudu za preuzimanje

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

držim da je Nijemcima važan i kontrolni paket 25% +1dionica od Nove Liburnije.
Pa zaključujem da neće jako rastezati odnosno okljevati s ponudom.
Možda se varam ali mogli bi malo i premurati ponudu u odnosu na SN alfabete, to im nitko ne brani.
Iz Grada Opatije su već najavili da ih očekuhu na sastanku i da se predstave jedni drugima, jel…

http://www.seebiz.eu/hoce-li-nova-liburnija-prodati-kontrolni-paket-dionica-lrh/ar-196041/

Nova Liburnija moze razmislit o podjeli kncesije novom vlastnikom , recimo za 50 godina ako jim prodaja zbog cijene nije po godu.

LP deckima.

New Report

Close