LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko god da je iz nekog razloga ne odustaje od 4500.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



ispo 5000 prodano nije, to je kao dobar dan

ovdje je biti arbitraza u igri – kupim po 4500 prodam za 4-5 mjeseci za 10ak posto

ko ima nesto para, nema nigdje bolje. švabo časti

ili-kupiš sad po 4500 pa prodaš za 6 mjeseci na javnoj ponudi po 4000 kn!
[/quote]

daj ostoja htiov prodari po 4000 mogao je to u.čin7ti 10 puta u ovih 5 god. to je 8 ebitda

aha – bas bi netko prodsai bilo srto po 8 ebitda a kamoliv hotelsku kuću u istri

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ovaj hoće kupiti po 4480, ali 4500 mu je kao puno……aaah, svašta……

ako pogledamo do sada prosječnu cijenu – ona je nešto preko 4500 kn.. složit ćemo se da se danas udara po asku koji tvrdoglavo stoji na tih 4500 kn.. ukupno je 80 transakcija – protrgovano je 1102 dionice sa ukupnim prometom od skoro 5 miliona.. prosječna transakcija tom zdravo seljačkom računicom je 13,77 dionice što po toj cijeni daje 62 tisuće kuna.. to je prosjek.. znači nije da baš neki mali ulaze.. ja bi se složio da se to dijeli.. jer očito netko ima info.. ja ga nemam.. nije nagovor na ništa

Ne odustaju ni kupci. Po 4000 ne ide 1000% po 5000 vrlo vjerojatno a moguća su i iznenađenja kako neki vele 6000-7000… i sad zašto bih prodao ovo kupljeno jutros? Rizik minimalan… zarada potencijalno odlična, prilka na ZSE malo.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Posto sam prespavao delist Gama-e, a imam je ponesto u vlasnistvu, na koji nacin se prodaja LRH-a bude reflektirala na Gamu?

Tnx

Za one koji su u poziciji i dvoume se što dalje, jedino što je sad bitno za nadolazeći vikend je hoce li nesto procuriti u vezi cijene……a s obzirom na nase novinarstvo, gdje smo se svačega nagledali, moguća su raznorazna iznenadjenja……

Meni se osobno čini da je sada veći rizik biti bez papira kad stigne info…….

Logika mi govori da ovaj što prodaje na 4500 zna kolika je cijena – ovi što kupuju nadaju se cijeni preko 5000.
Kontra vlastite logike kupih još 70 komada – čisto zbog omjera potential reward/potential risk…
Pa će vidimo… 🙂

Čestitke dioničarima.
Čekali ste dugo, strpljenje je nagrađeno, bravo !!!!

Za one koji imaju poveću količinu, idealno bi bilo
pola prodati, a s drugom polovicom čekati novi info…
..samo razmišljam na glas, da ne bi bilo…
Čestitam dioničarima!!!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

A da ovo ne prodaje CERP?
Možda?

Hm, zanimljivo je da su nakon cjelodnevnog međusobnog čestitanja svi iznenada zašutjeli?

Čini se da veliki brodovlasnik iz Dojčlanda nije popušio priču o procjeni iz 2020. i velikoj i vrijednoj neoperativnoj imovini.

Što kažu glasnogovornici čaršije na današnju trgovinu?

New Report

Close