LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bila bi arbitraza kad bi cijena bila poznata.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Bila bi arbitraza kad bi cijena bila poznata.

.upravo tako, ovo skidanje a aska je puko nagađanje (ili je pak krivično djelo).


Bila bi arbitraza kad bi cijena bila poznata.

cijena kao brojka je nepoznata ali čovjrk raspolazre nefim sto se zove zdrav drazum

4500 je kolikov – 9 ebitda

a nista od tzrista unatrafg 3 god nije islo isopod 12. daopače i preko 13

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Hebate……pa da bas nitko neće prosut ni par komada po bidu…….

Jutrosnji kupci svi čvrste ruke……



Bila bi arbitraza kad bi cijena bila poznata.

cijena kao brojka je nepoznata ali čovjrk raspolazre nefim sto se zove zdrav drazum

4500 je kolikov – 9 ebitda

a nista od tzrista unatrafg 3 god nije islo isopod 12. daopače i preko 13
[/quote]

kolega, a po kojoj vam je računici ispada da je pri cijeni dionice od 4500 kn, ukupna cijena ekvivalent 9 EBITDA?

Meni kako god računam EBITDA ispada cca. 100 miliona kn što bi analogno značilo da je pri cijeni dionice od 4500 kn, ev. preuzimanje >13 EBITDA ?!?!

BTW, ovo stavljanje po 30kom na ask pa čišćenje istog mi se čini kao prebacivanje s računa na račun……ali čemu……kad prosjek danas ne igra nikakvu ulogu…..

Po poslovnom planu za 2020-tu, ako se ne varam, EBITDA bi trebala biti cca 150 milijuna kuna…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

na dobrom si tragu… prije bih rekao prebacivanje sa svačijeg računa na privatni račun. Uvijek sam se pitao da li Hanfa ovakve stvari bilježi.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ma netko zeli sto prije izaci. Predugo prodaja traje

Glavno da ZSE redovito preko brokera terorizira male ulagače pri pokretanju dražbe ali recimo jučer kad je netko pokupio 144 komada netom prije blokiranja trgovanja…iako takav promet nije bio u ukupno mjesec dana zajedno…to ne treba provjeravati?! Koje smeće od burze je ovo.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

A.Sestan i srbnički iznad njega su bili jedini aktivni skupljači na Top-9 / Top-10 jos unatrag godinu dana…..ali mi je tesko vjerovati da bi netko od njih sa prosjekom cca 4000kn sad izlazio sa relativno mrsavim plusom, ako su toliko dugo skupljali i čamili unutra.


ispo 5000 prodano nije, to je kao dobar dan

ovdje je biti arbitraza u igri – kupim po 4500 prodam za 4-5 mjeseci za 10ak posto

ko ima nesto para, nema nigdje bolje. švabo časti

ili-kupiš sad po 4500 pa prodaš za 6 mjeseci na javnoj ponudi po 4000 kn!

New Report

Close