LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako nista ne procuri (a do sada nije), Hanfa će to sigurno rješavati par tjedana – ukoliko, naravno, ne bude potrebe za slanjem dokumentacije nazad (ako ne bude nekih ispravaka u samom tekstu).

Svakako nije bilo potrebe na otvaranju toliko dizati bide.
Siguran sam da se moglo krenuti laganije – od cca 4200-4300……opet ti doslo minimalno tu gdje smo sada.

Kada bi se trebala, mogla znati cijena? Hvala

po ovom što piše tata Dalibor (neki raniji postovi o isplaćenom bonusu Šehanoviću ) dolazi se do neke minimalne cijene od 5.000-5.200 kn po dionici
da li će biti i više? teško!
mislim da se ipak Ostoja treba svesti u okvire države u kojoj posluje i ne tražiti ‘kruha preko pogače’

možda su jednostavno nekima pri kraju margini pa unovčuju danas i nemaju vrijeme (ne žele) čekati cijeli proces do same isplate?
dakle, imate priliku laganih 10% zarade u par mjeseci, možda i manje
takve kamate sigurna na štednji nema! pogotovo ako tih 10% svedete u okvire per annum

Da se nije na početko tako digao bid samo bi neki kupili jutros jeftinije i sada bili malo sretniji? 🙂


Poprilicno toga iskace na 4500.

neki uvijek imaju info prije ostalih…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

kako reče dalibor 5200 je minimum

ja se kladim na 6000

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

I ja vjerujem da će biti iznad 5000 kn… zato mi nije jasno ovo s 4500… mislim da su ipak u pitanju tuđe dionice koje se namjerno prodaju ispod cijene nekome tko će ih poslije uvaljati iznad 5000. Jer interesa je u početku bilo i preko 4600 ali brzo se to sroka i umiri na 4500 i niže… teorija zavjere znam, ali jako puno puta viđeno.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Evo netko upravo kupio po asku 100 kom… taj će za mjesec dana kupocati novi auto.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Mjesecima je bez problema išlo po cca 3600-3700 i onda uglavnom uopce nije bilo interesa za lagano skupljanje.

Sada drugačija pjesma……

Sve izloženo po 4500 se počisti.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ispo 5000 prodano nije, to je kao dobar dan

ovdje je biti arbitraza u igri – kupim po 4500 prodam za 4-5 mjeseci za 10ak posto

ko ima nesto para, nema nigdje bolje. švabo časti

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close