LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

7000 po dionici bi zednima bilo ko budali samar.

Nemam ni LRH ni AlfaBete, al vam želim čim veću cijenu jer je to dobro za SVIH na TK!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Hotel industry EV-to-EBITDA

The forward EV-to-EBITDA multiple for the hotel industry currently stands at 9. It has declined from 13.1, which was recorded at the beginning of 2015. The valuation multiples depend on the risk perception by the investors and growth prospects in the industry.

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

Nema naguravanja? Svi su puni kao sipak i cekaju ponudu.

Znalci izlažu naloge u 9:29:59 😀

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

Ne kujzim ove sta se ne micu s prodaje?

Sinkopa – to su oni što ne vjeruju novinama.

…ova prva dva naloga moraju kupiti…jer su jučer na zatvaranju prodali OPTE…cca 120 000 kuna…i sad im se priključio ovaj veliki i to je end of the game sumnjam da će netko kupovati iznad 5000 kn….prije objave…

ima po 4.5 k koliko hoćeš…

“Kolega naimx, providno.
Nema vam nego ujutro odmah udariti po asku. I to sa min 10-15% većoj cijeni od današnje”

Rekoh vam kolega naimx.
Jeste me poslušali?

Ovdje se prisjetiti da je HMST bio na, ako me sjećanje ne vara, 380 kn čak i kad je prihvaćena ponuda za preuzimanje na cca 430 kn.

Iznenađujuće je sve ovo. Tu se pričalo o 6000-7000 kn po dionici. Uzeo malo na otvaranju… možda budem uzimao i niže.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close