LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uopce nije bitno koliko je ebitda nego za koliko su se dogovorili .sto se tice nas dionicara hotele su mogli kupiti i kokosari iz albanije najbitnije da imamo dobar ulaz i izlaz .a o strategiji turizma Opatije neka razmislja lokalna zajednica

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

#samostonije => #ipaknestosedesilo

Inace par misli:
• 3 mjeseca do novca
• odlican timing jer taman kriza dolazi
• cijena mozda nece imati onu premiju koju ocekivamo (jer ocito da su neki znali za taj deal a cijena nije nesto mrdala)
• vidjet cemo reakcije Opatije (novi vlasnici barem mogu pruziti ugodno mjesto za sastanke – no kakvi mega yachti poput one koje je sada bila dva puta u Opatiji)
• sasvim neocekivan kupac
• to sto nema cijene u objavi po meni je jako slabo (sta ako je Ostoja dogovorio kupnju mega yachte sa znacajnim popustom)
• sljedeci fokus ce biti LRHC. koliko dionicara ce sljediti Ostoju tamo?

gdje je tata dalibor

božić je tu a božuoć bata još ga nema

ho ho ho – sretabn božić tata dalibor, ispod bora sve vrvi i šuška od darova

meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeri kriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiismas dvima

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

kolege,
elem, dečki moji, a i cure,
dočekali smo i ovaj dan, nemogu vjerovati, stvarno dočekali smo i dan prodaje.
11. srpanj 2019.
Još da saznamo cijenu, pa da konačno proslavimo.
P.S. Vjerujem da Ostoja nije postojano pregovarao i prodavao, pa da na kraju uprska.
Once in a life time, zar ne?

Ako cijena bude dobra, pOSTO JA bogat

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

@Malidion
Kazu neki da je mozda dobio jahtu zauzvrat. Zaboravljaju da Ostoja nije jedini vlasnik alfabeta..da se i ponekog drugog glavesinu pitalo..
Sada smo dobili odgovor zasto kasni skupstina. Nije da nismo pretpostavljali razlog..a neki ocito i znali s obzirom da su se spominjali austrijanci koji su nijemci i tako to..

Ovo je, neka me netko ispravi ako griješim, prvo pravo preuzimanje neke domaće turističke tvrtke od stranaca, a nije lokalno. plag je uzeo istt, adrs HUP, rivp himr, sportski kladioničari hmst… Sve je bilo unutar lokalne lige, s tom da se Falkensteiner vrzmao okolo i kod hupz i kod LRH, ali nije preuzeo.
E sad, hoće li prvo stranjsko preuzimanje proći po stranjskim fundamentima? Ostoja, sudeći po svim bezuspješnim preuzimanjima do sad, nije htio prodavati pošto-poto, a obitelj koja gradi megajahte svakako ima veze s turizmom.
Iako smo navikli na balkanska posla, ne očekujem da će netko tko gradi najveće jahte na svijetu kokošariti oko cijene, pa i javne ponude.
Što se fundamenata tiče, oni su u 2018. godini bitno narušeni i zbog isplate bonusa, a ponešto i zbog renoviranja Ambasadora. Realniju sliku poslovanja daje 2017. godina, a najrealniju će dati 2019., samo što će to biti nebitno.
Mislim da je ovo ogromna vijest ne samo za lrh, nego za turistički sektor u Hrvata.

Možda i je stranjsko preuzimanje kako ti kažeš, al od igrača koji se ne bavi tim biznisom. Dakle, neće doći neko veliko ime nego će neki pojedinac ili njegova firma, očito diverzificirati poslovanje. Barem to tako sada izgleda.

Pa oko javne ponude sigurno neće kokosariti. Ispoštovat će je. A za cijenu ćemo morati pričekati.

Ne znam sto bi čovjek mogao misliti o cijeni. Gledam HVS-ov Report o cijenama u 2018. i od stotina transakcija, ni jedne koliko vidim u RH. Čudno.

https://www.hvs.com/Article/DownloadPDFArticle

Link nažalost izgleda ne radi kad ga se kopira.

Liburnia Riviera hoteli prodani proizvođaču najvećih svjetskih jahti i ratnih brodova

https://m.vecernji.hr/biznis/liburnia-riviera-hoteli-prodani-proizvo-acu-najvecih-svjetskih-jahti-i-ratnih-brodova-1331700

www.lociraj-popust.com

tko što god rekao, ali meni je ogromno razočaranje da preuzimatelj nije netko iz branše. čak mi je i pomalo nevjerovatno! zar nikome od većih/velikih opatija nije zanimljiva!!?? ili je stara dama stvarno već prestara i postala demode!!?? ne znam što da mislim!

koliko znam iz medija, Ostoja je kroz vrijeme uvijek tražio puno previše za zainteresirane potencijalne kupce, pa su oni na kraju i odustali.
Ovaj put se to nije dogodilo.
Dali je Ostoja cijenom ostao postojan do kraja?

New Report

Close