LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Je, zvuči nevjerojatno, ali sve je to naš guru Dalibor objasnio preko nekoliko puta pa je nama sektašima iz sljedbe Daliborovih svjedoka sve postalo normalno. Mislim da nećemo morati dugo čekati na otrežnjenje/opijenost.

Trenutno je vrijeme balona nekretnina. Super je da su ovo prodali, mislim da su dobili izvrsnu cijenu. Pretpostavljam oko 5000kn. Možda i više

Kolega naimx, htjeli bi kupiti sutra? Prekasno. Bit će vam dovoljno dobiti od Optime. Budite skromni.

Vidjet cemo do koliko cemo sutra letjeti..nije da me bas previse briga jer prodajem nakon objave cijene, ali ne mogu lagati i ne reci da me ovo veseli i da je ovo razlog zasto sam usao u ovu dionicu pred cca godinu dana

Ne, ne bih htio dokupiti. Nego pitam koja je to transakcija u RH bila 15, 17 ili 20 EV to Ebitda u RH.

Možda postoji opravdanje za takvu valuaciju, al ja ga ne vidim. A jako bih volio da me cijena transakcije demantira.

Kroz koji dan cemo zasigurno znati po koliko je LRH otisla.

Recentni primjer trajanja postupka preuzimanja za Hotela Makarska:

– 04.04.2018. – kupovina / nastanak obveze
– 26.04.2018. – zahtjev HANFA-i za odobrenje objavljivanja ponude za preuzimanje
– 16.05.2018. – odobrenje HANFA-e
– 18.05.2018. – ponuda za preuzimanje objavljena u NN br. 46/18 (17.05. na stranicama ZSE)

Ponuda za preuzimanje trajala je 28 dana od dana kasnije objave. Isplata je bila u roku od 14 dana od isteka roka trajanja ponude za preuzimanje…

Pacienza… još malo :O)

Vaš link …[/url]

… ne puno više informacija – ali eto…

Opatijski LRH kupuje njemački proizvođač jahti za milijardere

Evo i ovdje malo informacija.

P.S. Kakva sudbina, brodograditelj kupuje hotele. Sve je ovdje naopako.

Vidjet cemo hoce li ovi koji su do pred malo prodavali po 3600-3700 udarat glavom u zid ili slaviti…hm

Opatijski LRH kupuje njemački proizvođač jahti za milijardere

Evo i ovdje malo informacija.

P.S. Kakva sudbina, brodograditelj kupuje hotele. Sve je ovdje naopako.

jahtograditelj za arape i ruse ne beodograditelj

ogrooooooooooooooooooooooomna razlika

kad se iskrcaju s jahte kamo ce – pa ptravo lrh i lrhc hoftele

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Moje je misljenje da je LRH koliko god zanimljiva bila je prekoncentrorana na jednu destinaciju i da ta destinacija nema atrakcijsku moć većih i razvijenijih središta HR turizma.

I zato ne može postići “fer punu super muper cijenu”.

“Na 5000 kuna Ev/Ebitda bi bila 17 na temelju rezultata 2018 (ttm). Niti jedan turist se ni izbliza trenutno ne trguje na tim multiplama. Sto bi bilo kad bi bilo… eh za to će te morati ponovno zvati “stručnjaka” i njegov PR ispod Ucke.

Napunili su vam glavu vrijednošću i potencijalima i sad kad se priča izjalovila vrtite se u krug ko na ringispilu s jednom te istom pričom koja se ne realizira. Možda jednom bude “drveće hodalo”, no do tada ćemo se još morati dosta strpiti”

Po ovome gore napisanom, kolega naimx, ja bih rekao da bi vi sutra htjeli kupiti, a ne da ne bi dokupili.

New Report

Close