LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Istina. Pozivi na glavnu negdje polovicom, krajem travnja a skupstine u svibnju..


Istina. Pozivi na glavnu negdje polovicom, krajem travnja a skupstine u svibnju..

mozda im je skupo jer su se istrosili na bonusima…
🙂

Nemaju gdje pozvat kad se Ambasador obnavlja.

Kolega Kanabis,
ja sam se tkđ s tim zafrkavao, no ozbiljno govoreći zar pristojnu dvoranu nemaju hotel Imperijal, hotel Palace.?
O hotelu Kvarner neću ni govoriti

100kom / 3640 bid kod mene na Investoru.

Nekome lagano dosadilo ovo svakodnevno bjesomucno spustanje i dizanje sa par komada ?

Možda kane skupštinu održati u novouređenom Ambasadoru?
U lipnju?
Što je na meniju?

kolege,
ako se ne varam hotel Ambasador počinje s radom od subote 1.lipnja, naime od tada se koliko vidim mogu rezervirati sobe.
A poziv na skupštinu još nije objavljen…

Samo da ne bude da su zavrsni pregovori pri kraju i da se LRH proda prije skupstine. Volio bih otici makar jednom na skupstinu, ali eto ako bas moraju prodati neka bude po dobroj cijeni pa se pocastim vec ja sam..

Pravi debi u Sheratonu Zagreb, pregovaraju s Maistrom, LRH…

I ovdje u podnaslovu LRH 😀

Pravi debi u Sheratonu Zagreb, pregovaraju s Maistrom, LRH…

I ovdje u podnaslovu LRH 😀

Netko bi im trebao reći da LRH voli duge pregovore…jako duge…

Kolege,
i dalje nema poziva na skupštinu.
Sljedeće subote je 1. lipanj
Sada već vjerujem da imaju dobar razlog.
Ili su poludili, ili sam ja poludio, a možda mi se samo čini od neizmjernog, svakodnevnog i gotovo već jednogodišnjeg isčekivanja…

Nova uprava, novi rokovi skupstine?

Na jesen iztece mandat upravi. Mozda se cilja skupstina u 8 mjesecu kad bi mogli odraditi sve u jednom potezu.

Inace nista novo na LRH. Osim to da ce skoro biti otvorjenje ambasadora…

A prodaja se vise ne spominja…

New Report

Close