LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

trazit ce oni dionice od ostoje[lol]

Only God, Muammar and Libya!

Brišu mi post već dvaput .. ne kužim zašto. Neću ništa onda ni komentirat. Ovo sa još 25% je smiješno i drži vodu ko “cidilo za manistru”. LOVA je ono što ovoj Vladi treba, a prepisivanjem dionica je neće dobit. Da sve ovo događa tamo početkom 90ih rekao bih OK, al danas sumnjam da to može proći. Nismo tolika banana država ipak.

Ja se jučer još mrvicu podebljao i keša “nemam ni za lijek” [cool]

Ako vlada udovolji zahtjevu Muzura, mislim da će poduzetnici prestati plaćati doprinos za turističke zajednice.Ja ću se prvi pobuniti protiv takvog načina privatizacije LRH, a i drugih hotelskih kuća.
Inače, tko nije upućen, tzv. članarina turističlim zajednicama za manju firmu iznosi cca 4-5000 kuna godišnje.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]


Ekipa iz Grada Opatije je nevjerojatna!!! Koja kombinatorika – oni bi po povlaštenim uvjetima bivšim radnicima + lokalnim poduzetnicima!, nakon bi čega oni sve to skupo prodali strateškom partneru. Ovo mi zvuči kao protuprirodni blud između marksizma – lenjinizma, s dozom našeg lokalnog začina – radničkog samoupravljanja s jedne strane i divljeg tranzicijskog pretvorbenog kapitalizma svojstvenog za 90-te s druge strane. Znači umjesto RH vlasnici bi postali opatijski ugostitelji, slastičari, zaštitari, trgovci i slični likovi. A radi se o dionici koja uredno kotira godinama na burzi, u koju ulažu fondovi, građani,… Znam da je kvaliteta lokalnih političara u Hrvatskoj na nezavidbnoj razini, ali ovo je stvarno za anale [cry] Nadam se da će Muzura Sanader i Polančec dobro izribati zbog ovoga!

Je li ti palo na pamet da su Sanader, Polančec, Muzur i lik iz Prudensa iz iste političke opcije?
Mislim da naši političari nisu tako glupi , ako netko ima plaću 17000 kn , a u 4 godine poveća svoju imovinu za 1000000000 € onda je ovaj crni scenarij moguć na žalost [cry]

************************* Soldi su vajka va modi *************************


Ako vlada udovolji zahtjevu Muzura, mislim da će poduzetnici prestati plaćati doprinos za turističke zajednice.Ja ću se prvi pobuniti protiv takvog načina privatizacije LRH, a i drugih hotelskih kuća. Inače, tko nije upućen, tzv. članarina turističlim zajednicama za manju firmu iznosi cca 4-5000 kuna godišnje.

Ma moš mislit kako će im udovoljit! [lol]
Prije će im poslat nadzornike u poglavarstvo da preispitaju poslovanje u zadnjih godinu i pol.

La vita e bella!

Mislim da je tema promašena, pa nije ovo Muzurova Vlada nego Sanaderova. LRH će u privatizaciju još tijekom ove godine te se sada zauzimaju startne pozicije, zato se i Muzur nastoji što bolje postaviti na startu. On pita pa ako upali OK, ako ne opet dobro, reći će svojim biračima da je učinio sve ali eto Vlada je odlučila suprotno. Opet ću staviti da vidite tko im je konzultant, tvrtka osnovana 2006. koja na svojim web stranicama nudi kupnju udjela u fondovima od kojih su čak 3 u prvih 10 dioničara LRH??? Meni to govori da je ovaj „konzultant“ igra igru, a obzirom da je osnivač i direktor Dražen Kurpis koji je svojedobno bio direktor sektora poslovanja s inozemstvom Riječke banke u vrijeme afere Nodilo, možete si zamislit koliko će Vlada uvažiti njegove prijedloge.

A pazite ovo zatvaranje 3 sek prije kraja

TransakcijeCIJENA KOLIČINA VRIJEME
4.251,00 1 15:59:57
4.255,00 2 15:59:57
4.493,00 2 14:55:34
4.493,99 2 14:39:05
4.450,00 12 11:39:49
4.495,00 5 10:39:12
4.495,00 1 10:39:12
4.495,00 4 10:12:12

Meni je ovo dugoročna investicija i uopće se neću sekirati. Vrijednost imovine znam i da se sve to sada proda nekom hotelskom lancu vrijednost nekretnina i zarada od prodaje zasigurno nebi bila manja od 10000 kn po dionici. Očito je rušenje cijene samo mi je bilo žao jer sam čekao na 41xx da me nije i to poklopilo. Inače prosječni ulaz mi je 5500 i ne mogu reći da mi mi je super što pada pa ću dokupiti (jer mi ova stagnacija i korekcija od ljeta 2007. pa na simo pojela dosta živaca) ali sam siguran da će kad-tad to doći na svoje. cadilac je dobro rekao: sad se slažu startne pozicije i svi će htjeti dio kolača. samo čekam da dođe novi book. sudeći po zahtjevima hssa to bi se moglo desiti i daleko prije nego što smo očekivali.

Ako bi se izračunala današnja knjigovodstvena vrijednost LRH bila bi x10 u odnosu na staru.Ne vjerujem da je onda kvadrat vrijedio više od 800DM = 400€. Ne želim drukati ali u tom slučaju 10000k za 1kom.LRH i nije neka lova.Treba čekati[rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Nemojte dečki nadrukavat još. [pray]

U ponedjeljak mi stiže nova pošiljka kešovine!!! [thumbsup][proud]

La vita e bella!


Nemojte dečki nadrukavat još. [pray]

U ponedjeljak mi stiže nova pošiljka kešovine!!! [thumbsup][proud]

Kuda se kreće ta pošiljka??

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Posejdon: ” Nemojte dečki nadrukavat još. [pray] U ponedjeljak mi stiže nova pošiljka kešovine!!! [thumbsup][proud]” Kuda se kreće ta pošiljka??

A jel?

Pa da ju presretneš na pola puta. [lol] [lol] [lol]

Otkrit ću ti njenu rutu tek u utorak kada lova već sjedne na moj brokerski račun. [tongue]

La vita e bella!

New Report

Close