LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I jos nesto, kad bi Vlada udovoljila Opatiji uslijedila bi lancana reakcija diljem Hrvatske. Poglavarstvo Opatije unaprijed zna da ce zahtjev biti odbacen, ali kao sto sam vec rekao moraju pitati radi lokalnih izbora, uvlacenja biracima itd. Kolega X-PAX i Avax ne trebate se bojati, odkantat ce ih Vlada ekspresno sto ce sigurno pogurati dionicu LRH[thumbsup]


Radnici su već kupovali dionice po povlaštenim uvjetima početkom 90-tih. Ne mogu dva puta ostvariti ista prava. Ne znam da li je kod nas u praksi zabilježeno da radnici dva puta iskoriste pravo na povlaštenu kupnju dionica. Ako netko ima takav primjer, neka me ispravi.

Sva sreća da su izbori prošli, inače me ne bi iznenadilo da se i to desi.
Iako, u ovoj državi…

By the way, pogledajte web stranicu ovih tzv. konzultanata i koje fondove reklamiraju. Oni bi LRH jeftino i ispod cijene, zato decki pamet u glavu. l[tongue]

http://www.consulting.hr/oif.html

Ma to su samo stara naklapanja i puste želje koje netko sad vadi iz naftalina, koliko se sjećam ta vijest je izašla u novinama već prije par mjeseci (ajd samo u nl-u, a sad evo u pl-u) bez neke veće pozornosti.

A čujte sad je prilika da se još jeftinije dokupi, jer od toga sigurno neće biti ništa, pa nije država veslo sisala da im pod tim uvjetima to da i to bez revalorizacije, nek im da Opatija od svog udjela, a naknade ove one za izbjeglice itd, su potraživanja od LRH a ne od Opatije, možda radnici i dobiju nešto ali tek kad se nađe jak strateški partner kao što je bilo i dosad u svim državnim privatizacijama, pa neznam tko je tako glup da povjeruje da je neki lokalni političar + čistačica glavni kriterij za izbor strateškog partnera. Bolje bi mu bilo da smanji naknade da ne potiču inflaciju.

Što su dobili, dobili su na temelju duga koji je time riješen , a prošla je i izborna baba s kolačima.

Koliko su prije dizali njezinu vrijednost u visine da više dobiju, toliko bi je sad obezvrijedili da se lako kojekakvim radničkim malverzacijama dočepaju jeftino još večeg komada.

Ma trebalo bi im natrag uzeti i tih 25%.

x

Ma nabijem ih sve na … Neću biti prost, ali ovo je nečuveno. Ajmo se i mi javit da nam daju dionice s popustom, malo po nominali i još popust. Mi smo forumaši i oćemo dionice HPBa. Po nominali i nek nam daju za svakih 10 postova 1 posto popusta. [lol]

Đuro Đaković sindrom na djelu. To je nazaustavljivo više. Polančec će se sam pokopati

Hell is Empty and all the Devils are Here


Đuro Đaković sindrom na djelu. To je nazaustavljivo više. Polančec će se sam pokopati

Baš to! [angry]

La vita e bella!

Baš njega briga.. ako nije dosada…[bye]
Samo kod nas toga ima. Čak i Srbi pravednije privatiziraju svoju nacionalnu imovinu.

Još sam jednom pročitao tekst u Poslovnomi i moj komentar je: puste želje, pusti snovi. Da lokalni poduzetnici dobiju dionice po povoljnijim uvjetima… SVAŠTA.
Bez argumentacije, bez ičega.

Ima jedna dionica s kojom sam u malom minusu, pa ako se netko sjeti danas prodavati možda napravim ono što ne volim, a to je da rasprodam i preusmjeri lovu tj. da “uljetim” u hotelčiće….

Povoljniji ulaz za poduzetnike…. male ideje, malih ljudi……. [lol]

La vita e bella!

I ja sam pročitao članak i uopšte ne vidim razloga za paniku. Oni bi nešto imali, država neče da jim da
i to je to. Pa gdje još toga ima molim vas..[wink]

Ekipa iz Grada Opatije je nevjerojatna!!! Koja kombinatorika – oni bi po povlaštenim uvjetima bivšim radnicima + lokalnim poduzetnicima!, nakon bi čega oni sve to skupo prodali strateškom partneru. Ovo mi zvuči kao protuprirodni blud između marksizma – lenjinizma, s dozom našeg lokalnog začina – radničkog samoupravljanja s jedne strane i divljeg tranzicijskog pretvorbenog kapitalizma svojstvenog za 90-te s druge strane. Znači umjesto RH vlasnici bi postali opatijski ugostitelji, slastičari, zaštitari, trgovci i slični likovi. A radi se o dionici koja uredno kotira godinama na burzi, u koju ulažu fondovi, građani,… Znam da je kvaliteta lokalnih političara u Hrvatskoj na nezavidbnoj razini, ali ovo je stvarno za anale [cry] Nadam se da će Muzura Sanader i Polančec dobro izribati zbog ovoga!

Ja predlažem da se mi mali dioničari skupimo i odreknemo naših dionica u korist Opatijskih poduzetnika he,he,he. Može nam se pridružit i Grad Opatija sa svojih 25% pa će poduzetnici dobiti i više od traženih 25%[tongue]. Ako ovakav “članak” sruši Liburniju onda je to najbolji pokazatelj kakvi se sve likovi bave investiranjem u dionice. Ovo se ni u kom slučaju ne može uspoređivati sa Đurom Đakovićem jer je Grad Opatija već dobio svojih 25% (za razliku od Sl. Broda koji to nije) i nema nikakve šanse da se Vlada odrekne niti jedne dionice u bilo čije ime jer su to dionice vlasništvo svih poreskih obveznika, a ne samo građana grada Opatije. Danas će sretnici ubost Liburniju po 4k i za koji dan smijat se budalašima koji su im to omogućili.

New Report

Close