LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kad bi uzeli cijenu po sobi koju je postigao Leko to je bez nekretnina i kampa 6.600 kn o dionici 🙂

HUPZ i LRH se ne mogu uspoređivati jer HUPZ radi skoro cijelu godinu, a LRH realno možda 6 mjeseci i to se neće još dugo vremena promijeniti
[/quote]

Sličan je bio i argument, mislim, da baš Dalibora kad smo debatirali o himr, pa nije bio baš u pravu, bar sudeći po cijeni koju je platio kupac. A to iz razloga, jer je tamo postojala mogućnost produžetka – hajdemo reći – sezone, i to isto postoji i u Opatiji, pa može biti po tom pitanju još više zanimljiva za kupca a ne manje, naravno imajući u vidu razmjer cijene i rezultata koji postiže trenutno…

Pa kda postoji mogućnost produžetka sezone, što se već jednom ta sezona ne produži?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Pa trenutno sam na Bolu od početka travnja i mogu ti reći, produžila se, i to dobro i u proljeće i u jesen…, pa sad ti razmisli kako je bilo prije pet ili deset godina nazad…

dali 6600 je daleko Brate prije 4600(realka)

Ja vjerujem da neće ispod 5500

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Moje je misljenje da je opatijska rivijera ogroman potencijal za cjelogodisnji turizam ali za to trebaju doci pravi igraci. A da investitori znaju iznenaditi burzu dobar pokazatelj je bio HIMR, kao sto kaze gorans. Matejat nam nema?
I njega je Gorenje iznenadilo 😉

Nemoj misliti na m2!

mislim da ispod 5000 nema prodaje samo je pitanje kad će cerp ispucati municiju kupca nema inače ovaj nalog na 4200 nebi stajao već bi bilo kako i kod hupz od 3200-3500 prije kupnje po mome kupac nepostoji


Matejat nam nema?
I njega je Gorenje iznenadilo 😉

🙂

nazalost nema Kineza kod LRH….


Moje je misljenje da je opatijska rivijera ogroman potencijal za cjelogodisnji turizam ali za to trebaju doci pravi igraci. A da investitori znaju iznenaditi burzu dobar pokazatelj je bio HIMR, kao sto kaze gorans. Matejat nam nema?
I njega je Gorenje iznenadilo 😉
+
Zadnji podatci govore o 260 dana u godini?


Moje je misljenje da je opatijska rivijera ogroman potencijal za cjelogodisnji turizam ali za to trebaju doci pravi igraci. A da investitori znaju iznenaditi burzu dobar pokazatelj je bio HIMR, kao sto kaze gorans. Matejat nam nema?
I njega je Gorenje iznenadilo 😉

Uf, Gorenje je stvarno iznenadilo, ali isto koliku premiju je platio kupac za Aerodrom Ljubljana – i ta priča ima mnogo zajedničkog s hrvatskim turistima, jer je priča o potencijalu koji postoji…. Inače imamo i mi Hotele Union koji su stvarno podcijenjeni u nulu…, Je istina, da su dosta nelikvidni ali na višim nivoima, možda bi se stvorio i trg…, slično kao lrh imaju većinskog 75 plus i namjeru razvoja, pa po lrh opet u jednu duuugu priču:)



Moje je misljenje da je opatijska rivijera ogroman potencijal za cjelogodisnji turizam ali za to trebaju doci pravi igraci. A da investitori znaju iznenaditi burzu dobar pokazatelj je bio HIMR, kao sto kaze gorans. Matejat nam nema?
I njega je Gorenje iznenadilo 😉

Uf, Gorenje je stvarno iznenadilo, ali isto koliku premiju je platio kupac za Aerodrom Ljubljana – i ta priča ima mnogo zajedničkog s hrvatskim turistima, jer je priča o potencijalu koji postoji…. Inače imamo i mi Hotele Union koji su stvarno podcijenjeni u nulu…, Je istina, da su dosta nelikvidni ali na višim nivoima, možda bi se stvorio i trg…, slično kao lrh imaju većinskog 75 plus i namjeru razvoja, pa po lrh opet u jednu duuugu priču:)
[/quote]

Prica je da se lova u sviejtu tiskala, a ovo su samo posljedice toga netko je ima na bacanje i nekima je to sitnica kolioko god to nama izgledalo puno

Ignore : renči

Ja se nadam da cemo barem doci do 350 mil prigoda. Stanje kakvo je bilo prije razdvajanja. I lijepo bi bilo da prodaju koju nekretninu.

New Report

Close