LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne vidim ja tu nigdje prodaju LRHa

Tako da onaj dobar znak sa razdvajanjem weba sada i ne izgleda tako obećavajuće 😇

Mozda da se ih pita na skupstini zasto su to napravili. Ali jasno je, da LRH puno vise pod utjecajem lokalne politike nego LRHC. Isto tako je jasno, da bilo koji kupac koji se bavi turizmom donosi svoj brend i svoje kanale. Jedino ako bi mirovinci kupili LRH (i neznam zasto to ne naprave?) bi mogli pustiti istom menedzmentu

Funky, 03.05.2018. u 16:52
Isto tako je jasno, da bilo koji kupac koji se bavi turizmom donosi svoj brend i svoje kanale. Jedino ako bi mirovinci kupili LRH (i neznam zasto to ne naprave?) bi mogli pustiti istom menedzmentu

to bi napravio ti da se vodis samo poslovnom logikom.
nasi mirovinci su jos uvijek u mnogome zavisan servis politike i nema bas tu mnogo “nezavisnog poduzetnistva”.
jer , u suprotnom, sada oko agrokora pala bi necija ostavka … a nije nicija.
i opet ispada vuk pojeo magare a zamracene milijarde mirovinaca.


Ne vidim ja tu nigdje prodaju LRHa
Tako da onaj dobar znak sa razdvajanjem weba sada i ne izgleda tako obećavajuće 😇

Ne znam zašto bi tumačili znakove.
Da se LRH prodaje uopće nema dileme. To je jasno rečeno od onih koji ju prodaju.

Pitanje je samo dali je prodana. E to ćemo znati tek kad bude sve gotovo. Po tom pitanju mi ćemo to saznati tek kada ZSE obustavi trgovanje i objavi vijest.

E sada ako bi trebalo tumačiti ove znakove onda ja ne znam zašto vam ovo što se događa izgleda kao da nema prodaje?
Ja stvarno ne mogu smisliti ni jedan jedini razlog razdvajanje web stranica osim u svrhu da će to ići pod neki drugi brand. Nisu toliko ulagali u to, reklamirali se i gradili da bi sada odjednom to “izbrisali”

Odustajanje od kampa i investiranje u Ambasador je isto tako veliki zaokret u politici investiranja. Vama to izgleda kao odustajanje od prodaje? A možemo stvari gledati i ovako. Špekuliralo se da je Falkenstainer kupac, tj kombinacija da neki fondovi investiraju, a oni upravljaju. A jeste li čuli za na Falkensteiner kampove? Ja nisam.

Lako je moguće da ako je kupac neki fond bude neka prelazna faza u kojoj će tvrtku i dalje operativno voditi ova uprava tj da će poslovati pod Remisens brendom dok se stvari ne prilagode standardima novog brenda i hotelskog operatera. Za početak neće sigurno u pola sezone skidati nazive hotela, raskidati ugovore sa agencijama i slično. Ova će se sezona sigurno odraditi ovako kako je sada, a za drugu godinu ćemo vidjeti.
Ja eto “znakove” tumačim na ovaj način.
Ova uprava dobro vodi tvrtku ali istovremeno ipak radi tako da se tvrtka proda što nije njihov posao i sve svoje poteze prema dioničarima moraju opravdavati kao čisto poslovno uvjetovane odluke. U objavi poslovnog plana morali su napisati zašto se odustaje od kampa i pokreće obnova Ambasadora.

Nemoj misliti na m2!

kolege,

kako bilo, do skupštine ćemo saznati,ako se ne varam 25.svibnja.
Osobno držim da će objaviti prodaju odnosno da će novi kupac objaviti kupnju LRH.
A tada bi uz ručak,, koji se tradicionalno servira poslije skupštine, mogli i nazdraviti, upoznati se i pozdraviti se.
U Ambasadoru.
Prije preuređenja.
Sve razmišljam da i ženu pozovem na ručak, ona je nešto veći dioničar od mene.
Ja sam ipak mali….
Recite kolege kakav je meni bio proteklih godina…..

Meni je bio dobar samo da cijena kupoprodaje ne bude ajme meni

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Prije 2 god se u brokerskim krugovima pricalo da lrh vrijedi 4500kn. Naravno uvijek je netko mogao dati vise. Mi ovdje smo kumili za cijenu razdvajanja 5300kn. Poslovanje je u dvije godine raslo za vise od 10%, neke stvari su se i u drzavi poslozile. Cijena od 5500 ne bi trebala biti problem.

Samo da ne bude neka kemija s analfabetima a nama po prosječnoj

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

A i to Sokole, kod nas je sve kemija. Ja jedva cekam da se to proda i da povucem novce sa Zse.

Ovo sto je sisoje nabrojao vecina nas niti ne zna sto je to 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

Ja se malo salim. Lijepo je da uprava casti ruckom, a to ce vam biti izvrsna prilika da pitate o planovima uprave. A mozda se izmedju redova provuce i moguca prodaja iako je moje misljenje da se njima i dalje pretjerano ne zuri. Firma radi dobro… tako da se ne treba time previse opetercivati.

kolege,

glede glavne skupštine zakazane za 25. svibnja, ima li objavljen dnevni red s vremenom početka sjednice, s točkama dnevnog reda, s datumom prijave……
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru


Ja se malo salim. Lijepo je da uprava casti ruckom, a to ce vam biti izvrsna prilika da pitate o planovima uprave. A mozda se izmedju redova provuce i moguca prodaja iako je moje misljenje da se njima i dalje pretjerano ne zuri. Firma radi dobro… tako da se ne treba time previse opetercivati.

Tamo se nitko ne usudi nista pitati. Bez veze protraćeno vrijeme.

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close