LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da će biti preuzimanje RIVP, oni rastu preko 3%, a LRH je u minusu 😉

Prosječna cijena za zadnja 3 mjeseca je 4250 kn pa kupnja po ovoj cijeni nije rizik čak da prodaju LRH i po manje od sadašnje cijene na burzi.

Ja stvarno ne vidim ni jedan drugi razlog zašto bi netko napravio ovo što je napravljeno i to u najdelikatnijem trenutku za booking sezone je da je prodaja “gotova stvar”
LRH cca 1/3 gostiju i preko 40% prihoda smještaja ostvaruje od individualnih gostiju gdje je internet danas presudan kanal. To da su nešto kemijali i prebacivali u prosincu ili siječnju bi mogli pričati o nekoj promjeni strategije ili slično (ali to bi se vjerovatno iskomuniciralo i ranije kao i kada su uvodili brend).

Ovo ne smije dugo trajati jer to je kao da su zatvorili glavni ulaz od supermarketa pa nek se kupci snalaze i ulaze na neka zadnja vrata ako ih nađu.

Nemoj misliti na m2!


Ovo ne smije dugo trajati jer to je kao da su zatvorili glavni ulaz od supermarketa pa nek se kupci snalaze i ulaze na neka zadnja vrata ako ih nađu.

Pa mislim da su vise manje prodali ono sto su imali za ovu sezonu. Naime kako ide booking za Hrvatsku, svaka slobodna soba ce imati dodatnu premiju i bit ce potraznja.

@Daliborprop
Nije baš 100% zatvoreni glavni ulaz, koliko vidim na google.com plaćeni oglas sa upitom remisens baca prvi link na liburnia.hr, nakon toga dva internet preprodavača, i onda tek dolazi link na stranicu remisens.com. A također i na njoj trećinu stranice zauzima link na liburnia.hr stranicu, ali svakako ovo izgleda na brzinu razdvojeno zbog nekih bitnijih razloga. Tri tjedna su do skupštine, ne bi me iznenadilo da izleti neka vijest prije. što bi me jako veselilo jer nemam volje biti zarobljen u SNHA/BETA nakon što ih maknu sa CEenter.
I @matejt baš ako je 90% bukirano, na zadnjih 10% soba se diže EBITDA i dobit firme i popunjavanje zadnjih soba hotela po top cijena jako utječe na dobit.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak



@matejt
baš ako je 90% bukirano, na zadnjih 10% soba se diže EBITDA i dobit firme i popunjavanje zadnjih soba hotela po top cijena jako utječe na dobit.

da, i baš zato stoji to što daliborop kaže – ne menja se to ispred glavne sezone ovako…da nije sve usklađeno.

To sto su stavili LRH izvan Remisens hotela znaći samo jedno: došao je novi vlasnik. Ugovor potpisan jer inaće to ne bi radili.

Samo je sada pitanje cijena.

4000

ugovor nije potpisan jer bi ga (mislim) trebali odmah bez odgađanja objaviti na zse – zar ne?!, ali je izgleda vrlo blizu…

www.lociraj-popust.com


ugovor nije potpisan jer bi ga (mislim) trebali odmah bez odgađanja objaviti na zse – zar ne?!, ali je izgleda vrlo blizu…

da, mozda to naprave danas. ali opet ne ides menjat glavnu web stranicu ako nemas sve dogovoreno.

A da bi kupoprodaja bila izvršena treba sjesti i lova. Kupac je sobe i krevete broja više od 6 mjeseci, sad Ostoja mora prebrojati novce. Trajat će to 🙂

Nemoj misliti na m2!

Ambasador ide “u cjelovitu rekonstrukciju kako bi dodatno povisio kvalitetu svoje ponude i došao na pet zvjezdica.”


Stvarno smo zaspali ovdje svi i na forumu.
Ajd što se ne trguje ali očekivao sam da će se sad ipak povesti neka rasprava zašto je ovo napravljeno.

Pa Dalibore nema tu velike rasprave, ili je uprava napravila veliku glupost – što mi se stvarno, bar sudeći po dosadašnjem djelovanju, ne čini mnogo vjerojatno – ili ono staro: “no news good news” u smislu prodaje. Inače odlično si to primijetio, svaka čast:)

Zanimljivo da o obnovi Ambasadora nema ništa u poslovnom planu 16-20 (niti u dvijema izmjenama plana), a onda sa strane od ministra čujemo da ide u temeljitu obnovu….


Zanimljivo da o obnovi Ambasadora nema ništa u poslovnom planu 16-20 (niti u dvijema izmjenama plana), a onda sa strane od ministra čujemo da ide u temeljitu obnovu….

Na stranu sad ove špekulacije o preuzimanju, iako je jedno od logičnih objašnjenja i to da novi vlasnik ima drukčije razvojne planove od starog, ali ova uprava prati tržište i prilično redovito revidira svoje investicijske planove. Još prije godinu dana smatrali su da Imperijal nije vrijedan obnove, odnosno da neće omogućiti povrat koji očekuju, a sad je pitanje dana kada će se ovako lijep i obnovljen otvoriti. Stara dama očito privlači, kako je i red, imućniju klijentelu, a Ambasador je, barem nekada, bio hotel s 5* ili kako bi rekli u Vodicama, 5 cvjetova.

New Report

Close