LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma šalim se! I ja mislim da su strašno loši rezultati! Kako to da nisu ostvarili dobit??

12% manje noćenja a prihod iz poslovne djelatnosti samo 5% manji!

Cool 😇😇

Pola hotela nije radilo. Najbolje da opet jednu sezonu stanu sa ulaganjima pa pokazu puni potencijal.

evo da nas lopina prosvijetli…gubitak preko 30 mil, ukazanje lopine, pa ovo bi moglo u stečaj 🙂 bolje se ti drži svojih stečajnuša (Agrokora), nije ovo za tebe


evo da nas lopina prosvijetli…gubitak preko 30 mil, ukazanje lopine, pa ovo bi moglo u stečaj 🙂 bolje se ti drži svojih stečajnuša (Agrokora), nije ovo za tebe

s obzirom da je gubitak drugog kvartala otprilike kao lani P/E je velikih 74.Meni je to previše.Čak i da dobit
u slijedečih pet godina skoći 200% P/E i dalje ogromnih 25.
Dividendni potencijal kratkoročno nikakav.Jedina nada za brzu lovu preuzimanje.Kada??????Po koliko????

Povukli ste lopinu za rep, sad ćete vidjet svoje!


evo da nas lopina prosvijetli…gubitak preko 30 mil, ukazanje lopine, pa ovo bi moglo u stečaj 🙂 bolje se ti drži svojih stečajnuša (Agrokora), nije ovo za tebe

Ma sve OK,Todex i ovo je neuporedivo,ali firma i dionica su precjenjene ,po meni, sa prevelikim P/E.
Cijena na burzi je visoka samo zato ,po meni,sto ima jako malo slobodnih dionica u optjecaju.


Povukli ste lopinu za rep, sad ćete vidjet svoje!

P/E=74…. P/BV =

Lopina majstore zato se ljudi i trgaju za hotele sto zapravo ne vrijede. Tako se pisalo i bajne 2009 god, pa vas je guru sa korfom rasturio. Ako gledamo P/e meni bi bila dovoljna jedna nekretnina iz prodajnog kataloga koja ostvaruje minus P/e


Povukli ste lopinu za rep, sad ćete vidjet svoje!

P/E=74….P/BV = 1,58 onaj neznalica buffet kaže da ovaj umnožak nebi trebao biti veći od 22,5

a ovdje je ubitačnih 117….vi kažete da je bv podcijenjen…nije valjda 117 :22,5=5,2 puta veći od knjigovodstvenog
…ili da je dobit smanjena zbog visoke amortizacije i da će dobit rasti kada se smanji amortizacija
a kako će se smanjivati ako se ulaže i niskokategornici postaju visokokategotnici,ja mislim da će amotrizacija rasti
a visokokategornici trebaju kvalificiranu radnu snagu,a radnika nema.Ili možda Ima,ali treba platiti skuplje.I to bi trebalo malo smanjiti dobit
i zar smatrate da ćemo imati ovakvu povoljnu situaciju dugoročno,lani smo bili hit,ove godine već Turska i Grčka postaju žestoka konkurencija,a dogodine sam Bog će znati zašto pišem pjesme..
Ako netko kupi mogli bi biti sretni u preuzimanju..Sve ostalo tuga i jad uz ovakve cijene.
Naravno da to ne znači da dionica neće možda na 3000 ili možda na 6000.Sve je moguće na ovakvom
plitkom tržištu.



Povukli ste lopinu za rep, sad ćete vidjet svoje!

P/E=74….P/BV = 1,58 onaj neznalica buffet kaže da ovaj umnožak nebi trebao biti veći od 22,5

a ovdje je ubitačnih 117….vi kažete da je bv podcijenjen…nije valjda 117 :22,5=5,2 puta veći od knjigovodstvenog
…ili da je dobit smanjena zbog visoke amortizacije i da će dobit rasti kada se smanji amortizacija
a kako će se smanjivati ako se ulaže i niskokategornici postaju visokokategotnici,ja mislim da će amotrizacija rasti
a visokokategornici trebaju kvalificiranu radnu snagu,a radnika nema.Ili možda Ima,ali treba platiti skuplje.I to bi trebalo malo smanjiti dobit
i zar smatrate da ćemo imati ovakvu povoljnu situaciju dugoročno,lani smo bili hit,ove godine već Turska i Grčka postaju žestoka konkurencija,a dogodine sam Bog će znati zašto pišem pjesme..
Ako netko kupi mogli bi biti sretni u preuzimanju..Sve ostalo tuga i jad uz ovakve cijene.
Naravno da to ne znači da dionica neće možda na 3000 ili možda na 6000.Sve je moguće na ovakvom
plitkom tržištu.
[/quote]
pretjera ga sada brate.

U globalu su prihodi za 1q pali sa 19 na 18 milijuna. Jest da je bio Uskrs, ali pola hotela nije radilo. To ce se sve tek pokazati u 2q i 3q.

New Report

Close