LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zivim u Becu vec nekoliko godina.
Zaista, austrijanci znaju samo za istru.
A od Istre znaju samo za Porec, Umag i Opatiju.


Zivim u Becu vec nekoliko godina.
Zaista, austrijanci znaju samo za istru.
A od Istre znaju samo za Porec, Umag i Opatiju.

a za rovinj- rekorder po broju noćenja (gdje je ogroman broj upravo austrijanaca), kažeš nitko nije čuo?? svašta čovjek može ovdje “saznati”


Borba na LRH ce biti izmedju 2 fonda. Onoga gore i ovoga https://ohm.hr/en/.
Kolege iz Opatije se o ovome mogu raspitat. Znaci Nova Liburnija trazi 5500 cisto.

Ako si u pravu, MOF mi izgleda kao klasični investitor u nekretnine. Iz njihovog portfelja vidi se da su u RH radili samo dućane za konzum, a svi znamo gdje je to završilo. Ostali projekti su im 3D modeli tako da ih ne možemo ocjeniti po nečem konkretnom. Na stranici isto tako pišu da su skupili 100 milijuna eura kapitala ukupno. Barem znamo koliko će biti vrijedna investicija u hotele koji su navodno najbolji u Opatiji 🙂
Malo kopanja po Ohmu daje zanimljive stvari. Barem imaju hr stranicu i na prvu dobro prodaju svoje usluge. Izgleda da imaju niz veza s investicijskim firmama, privatnim mirovinskim fondovima, investitorima s velikim fondovima s desecima milijardi pod upravljanjem. Ako je njihova neto vrijednost makar dio tih sredstava s kojima su kao povezani, a izgleda da i sami upravljaju s par milijardi eura, mislim da će borba bit brza i KO u prvoj rundi.



Zivim u Becu vec nekoliko godina.
Zaista, austrijanci znaju samo za istru.
A od Istre znaju samo za Porec, Umag i Opatiju.

a za rovinj- rekorder po broju noćenja (gdje je ogroman broj upravo austrijanaca), kažeš nitko nije čuo?? svašta čovjek može ovdje "saznati"
[/quote]
…molim obrisite-nema smisla bilo sto odgovoriti

Evo da se malo nadovežem na moj prethodni post o Opatiji kao destinaciji. Naišao sam na podatke TOMAS istraživanja za 2017 i usporedbu Opatije sa ostalim destinacijama.
U Opatiju i dalje u prosjeku dolaze stariji gosti i za Opatiju je prosjek 46 godina dok je za Hrvatsku 41,5. No to se popravlja. Udio mlađih od 29 godina sada je 14% prema 4% u 2014. Značajno se povećao i broj gostiju najbrojnije skupine od 30-49 godina kojih je 47% Gosti Opatije su obrazovaniji i maju veće prihode nego gosti na drugim destinacijama.
Gost u Opatiji troši 105 eur što je za 33% više nego u ostalim primorskim županijama, a opatijski hotelski gost troši 135 eura dnevno.

Nemoj misliti na m2!

A kad smo kod Austrijanaca kao gostiju onda oni troše (na razini svih regija) 91 EUR dnevno, dok npr Nijemci i Talijani troše tek 75-76 EUR dnevno.

Nemoj misliti na m2!

Gdje je nestala kupnja? Nesto sam propustio?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Gdje je nestala kupnja? Nesto sam propustio?

Misliš na LRH ili općenito na burzi? 😀

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.



Recimo da cijena bude 5.400.
Mislite prodavati po toj cijeni?

MIslim da ce vecina prodat dionice i mozda se prebaciti u LRHC.
[/quote]
JA se drzim one: Kad prodaje Ostoja, prodaj i ti!

Strateško povlačenje bida……na jedan čas čak je i potpuno nestao……

Sad bi bilo fora da izadje vijest o prodaji i da ZSE blokira trgovinu……a na asku do 4400 trenutno vise od 120kom……

http://www.seebiz.eu/kvarnerski-hotelijeri-ocekuju-dobar-uskrsnji-vikend/ar-173097/

Vaš link …

bar pričamo o austrijancima, a oni su izgleda i dalje najveća grupa u Opatiji. Po meni lanac hotela, još austrijski ko ohm ima veću snagu privući još njihovih turista nego lokalci ili neki investitor. Vidjet ćemo. Možda samo čekaju ovaj produženi vikend i početak sezone da zgrnu još malo pa da završe sa svime, premda izgleda da ljudi koji stoje iza njih mogu to riješit i ovako, mislim da se inače ni ne bi o njima pričalo.

New Report

Close