LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nesto slaba kupnja

Dosadno mi pa guglam i vidim da se Kuljiš u ovom članku malo osvrnuo na LRH

Senzacionalni obrat u Rijeci – pobjeda liberalizma!


Dosadno mi pa guglam i vidim da se Kuljiš u ovom članku malo osvrnuo na LRH

Senzacionalni obrat u Rijeci – pobjeda liberalizma!



400 mil x 4 / 302641 = 5.287

Jel nekom poznata ova cifra 😉

Nemoj misliti na m2!

To samo Opatija bez drugih općina?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table



Dosadno mi pa guglam i vidim da se Kuljiš u ovom članku malo osvrnuo na LRH

Senzacionalni obrat u Rijeci – pobjeda liberalizma!



400 mil x 4 / 302641 = 5.287

Jel nekom poznata ova cifra 😉
[/quote]

nekad bilo 7k. onda 6k. ondq 5.5k. sada smo vec ispod 5.3k

jao, sve nize idemo??

5287 je iznos s kojim je Ostoja računao kada je dijelo LRH na sadašnji LRH i LRHC

Kamelija, simbol Opatije!

Ma dobro ne treba raditi ozbiljne izračune iz ovako općih brojki u nekom novinksom tekstu koji je to samo usput spomenuo. Činjenica je samo da je to po svemu sudeći jako blizu. Novinaru je svejedno dali je napisao 400 mil ili 450 mil jer nije poanta u tome, a nama i nije baš tako svejedno 🙂

Isto tako su vijećnici grada nedavno izjavili da oni očekuju 300-350 mil u proračun. A to je opet jako veliki raspon jer radi se o cca 18% dionica pa to daje raspon od 5500-6500 kuna, tj i nešto više jer NL plaća i porez. Da bi Opatija u proračun dobila 300 mil kuna paket mora biti prodan za barem 450 mil kuna, a da dobiju 350 onda za čak 530 mil kuna. Tako da ja sve mislim da su to njihova vrlo površne računice, kako novinara, tako i tih vijećnika.

Nemoj misliti na m2!

Stri moj ako Dujmic proda svoj paket to ce biti opet jedna iznenadjujuca racunica. Treba sacekat navalu turista i malo zivosti.

”PAPRENI” KVADRATI..

Nemoj misliti na m2!


"PAPRENI" KVADRATI..
Da nam je etažirati sve hotele u stanove pa prodati…

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Sto kazu nase snho kolege i nas super guru? Nevjerojatna razlika u cijeni, ali to ima i svoje rizike koji se sada ostvaruju.

Sad ce analfabete jos jace kupovat alfabete uz jos bolji popust,ali preko njuskala.Idemo samo jako!!! Nema labavo.

New Report

Close