LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jos nista nismo komentirali iznos novog zaduzenja u sijecnju. Naime plan je da dug LRH pada…ali mozda je to nesto novo?

Inace polako zavrsava 1q. Opatija ce imati mali minus ali vidjeti cemo kako zavrsi uskrs. Ljudi jedva cekaju malo vise sunca pa zato i ocekivam da ce biti 4 i 5 mjesac jako dobar za LRH. A tome ce pomoci i rast gospodarstva – ne samo u Hrvatskjoj nego i u okruzenju.

U zadnjem kvartalu su se razdužili kod banaka za 42 mil kuna.
Od planiranih investicija za ovu zimu do nove godine investirano je tek 12 mil kuna.
Znači za sve završiti do početka sezone treba nekih 90 mil kuna
Znam da mnogi priželjkuju više investicija ali to je lako pisati ovako po forumu, a sasvim je to drugačije u praksi. Puno je projekata i za nabrojati.
Ja se samo sjetim kad sam prije par godina renovirao stan. Trajalo je dupo duže i cca 30% skuplje nego sam planirao :))
Ako uprava ovo provede u zadanim okvirima, svaka čast !

Nemoj misliti na m2!

pa ti uzmi margin 3 god cijena 4k

Cijena nam govori da nista od prodaje. Nesto sitno sam prodao na 4300kn jer ce mi trebati u 5mj. Ocekujem da smo do kraja godine opet na 4500kn.

blago se tebi

Onda nam cijena govor da se prodaje LRHC :))
Mislim da je smiješno izvlačiti zaključke iz prodaje 5 dionica na ZSE. Kakve to veze ima. Taj koji je prodao 5 dionica po 4100 po vama zna dali će doći do prodaje ili ne ?!?!?!
Ne izgleda li vam to malo nerealno?

Nemoj misliti na m2!

Ma ne dali ali je.nemog. da nema inf. Uglavnom prije prodaje din se trguje raste pada ovdje 3 god corak dto mislis zasto je ratko izasao na 3500


Jedan život mi je premalo za ulaganje u ZSE. Sukladno s činjenicom da 2 ili 3 života neću imati, čekam veliki rasplet i doviđenja ZSE.
Jedino u što još uvijek u Hrvatskoj ulažem su nekretnine za najam, sve ostalo, ni u ludilu.

Sta su 2 , 3 zivota u usporedbi sa vječnošću .

Šta je vječnost u usporedbi sa ZSE 🙂 Prvo je bila ZSE, pa vječnost, pa se dogodio veliki prasak… hahahaha…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Onda nam cijena govor da se prodaje LRHC :))
Mislim da je smiješno izvlačiti zaključke iz prodaje 5 dionica na ZSE. Kakve to veze ima. Taj koji je prodao 5 dionica po 4100 po vama zna dali će doći do prodaje ili ne ?!?!?!
Ne izgleda li vam to malo nerealno?

Ne da je smiješno nego je totalno besmisleno… neko proda par komada da si pokrpa kućni budžet jer mu je žena dobro ispeglala kreditnu karticu i odmah ništa od prodaje, sve pada u vodu, kraj… LRH, nema prodaje 🙂

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


pa ti uzmi margin 3 god cijena 4k

Zar postoji margin od 3 godine? Koja brokerska kuća ga daje? Ozbiljno pitam .

imaš croatia banku samo ga obnavljas svaku god sad ti je pala i kamata

ma nevezano uz margin dionica stoji na 4000 već 3 god a firma u prodaji mozda mi imamo nerealna očekivanja kad uzmemo ostale mi smo skoro najgore prošli imam dionice i ne prodajem do preuzimanja

New Report

Close