LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

idemo skupa pa da kupimo neki hotel zao mi je grand hotela adriatic

Funky, 15.03.2018. u 14:14

Dok cekamo ishod.. Koliko vas ce u slucaju prodaje lrh ponovo ulozit na zse? Za mene su lrh i lrhc kraj. Za nas male dionicare stvari su se samo na gore mijenjale po pitanju prava i zastite.

Slazem se ja se vec prebacujem na ameriku …Nvidia uspio, netflix uspio…FB sam u 0 ….eto ali ZSE bye bye!


Dok cekamo ishod.. Koliko vas ce u slucaju prodaje lrh ponovo ulozit na zse? Za mene su lrh i lrhc kraj. Za nas male dionicare stvari su se samo na gore mijenjale po pitanju prava i zastite.

Tko zna što ćemo 2022. Pitaj za dvije godine.

evo malo da je prodaja u palanu samo kupca nema

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/node_1585/Drustveni-dom-u-Lovranu-vracen-vlasnicima-udruge-moraju-iseliti-u-kratkom-roku


Dok cekamo ishod.. Koliko vas ce u slucaju prodaje lrh ponovo ulozit na zse? Za mene su lrh i lrhc kraj. Za nas male dionicare stvari su se samo na gore mijenjale po pitanju prava i zastite.

pa ocito jos nece to tako brzo. a do tada moze se sve promjeniti. i na bolje 🙂

zeko_ma, 15.03.2018. u 15:48

Dok cekamo ishod.. Koliko vas ce u slucaju prodaje lrh ponovo ulozit na zse? Za mene su lrh i lrhc kraj. Za nas male dionicare stvari su se samo na gore mijenjale po pitanju prava i zastite.

Jedan život mi je premalo za ulaganje u ZSE. Sukladno s činjenicom da 2 ili 3 života neću imati, čekam veliki rasplet i doviđenja ZSE.
Jedino u što još uvijek u Hrvatskoj ulažem su nekretnine za najam, sve ostalo, ni u ludilu.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


ecox, 16.03.2018. u 11:17

Dok cekamo ishod.. Koliko vas ce u slucaju prodaje lrh ponovo ulozit na zse? Za mene su lrh i lrhc kraj. Za nas male dionicare stvari su se samo na gore mijenjale po pitanju prava i zastite.

Jedan život mi je premalo za ulaganje u ZSE. Sukladno s činjenicom da 2 ili 3 života neću imati, čekam veliki rasplet i doviđenja ZSE.
Jedino u što još uvijek u Hrvatskoj ulažem su nekretnine za najam, sve ostalo, ni u ludilu.
[/quote]

Sta su 2 , 3 zivota u usporedbi sa vječnošću .

Ovaj put nazad do barem 4K.

Popustilo stpljenje u očekivanju objave o prodaji.

Nažalost nista od 5 +

Ispada da je ratko ip a k guru a mi se ponadali ono 6-7 sto ces 3 god cijena 4000

Ljudi moji, i ja bih veseli rasplet, ali dionice su long term… ja sam sa nekim svojim dionicama u braku vec 12 godina… i koliko god ako se dobro slazemo ☺

Dok je Hanfe ja cu ulagat samo na ZSE. Kad Hanfa ode na njujorsku ili tokijsku burzu i ja cu s njom.

New Report

Close