LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko drugi bi 5 do 12 otpustao. Oni su u stanju i kad ponuda izadje spustit cijenu na burzi na 3000kn. No moramo ih razumijeti jer nemaju eu place.

Pa pisalo se već o tome da to nije njihov, nego zastupani račun. Prodaju vjerojatno oni kojima su dionice u povratu.

neka prodaje tko hoće mislim da se zavaravamo sa vrijednostima nije ni ratko baj. vesla sisal


kolege,

dali to Cerp ponovno prodaje?
Oni imaju rjetki dar, istančan osječaj kada i koliko treba prodavati….

CERP je nedavno stavio na prodaju 1000 kom na 4000,00 Sve što dobiju preko toga njima je super.
Imaju cca 10.000 komada, pa si mislite kad bu to gotovo. Sve iznad 4000 oni buju poklopili.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Prodaje CERP, kupuje rodbina. 😀

Ne prodaje CERP nego oni koji imaju pravo na restitucijske dionice, pretpostavljam. Ljudi su godinama cekali na obeštećenje i normalno je da prodaju. Njima je lova trebala jučer, a i to nije braniteljska populacija da ne razumije bas ništa.


.. a i to nije braniteljska populacija da ne razumije bas ništa.

nisu svi brnitelji kako si napisao. evo jedan ti bas pise.
🙂

I drugi…

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Prođe tih 30 dana.

Ostalo je još par sati 😂😂
šta si nestrpljiv 😇😇😇


Prođe tih 30 dana.

Huhu kakav promet i kupnja prodaja sigurna jos budemo sretni sa 4k koja puska

Dok cekamo ishod.. Koliko vas ce u slucaju prodaje lrh ponovo ulozit na zse? Za mene su lrh i lrhc kraj. Za nas male dionicare stvari su se samo na gore mijenjale po pitanju prava i zastite.

New Report

Close