LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas sam popalio još 20 komada , tek da te još malo usrečim.[thumbsup]
Živi bili!

S dvije nove kockarnice LRH će s ruskim (i domaćim) gostima zarađivati više nego što su do sada ukupno zarađivali na noćenjima.


S dvije nove kockarnice LRH će s ruskim (i domaćim) gostima zarađivati više nego što su do sada ukupno zarađivali na noćenjima.

Prodajte to što prije, ljudi..da mi ne ne stoje pare..[proud]

Ipak me čudi odakle toliko ponude na ovim cijenama , neka sutra ču opet da kupujem[thumbsup]

može neko nabacit usporedbu prvih 10 sada, prije mjesce i prije dva?

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


može neko nabacit usporedbu prvih 10 sada, prije mjesce i prije dva?

two bad....milosh dead

eh kolega aljoša da ste bart pričekali dva dana s ulazom, mogli ste nešto i uštediti…[thumbsup]

bojim se da će liburnija otklizati i ispod 4000 kn, jer ja neki bull run u doglednoj budućnosti ne vidim [cry]
svi koji se pozivaju na revalorizaciju i BV, upozoravam vas da je p/BV za MNDS 0,26, a nitko ga neće taknuti ni motkom [embarass] a isto bi se mogla napraviti revalorizacija pa bi onda mundus bio na 0,15 i kakve to onda veze ima?

turizam u hrvatskoj se do sada pokazao kao loša investicija [bye]


turizam u hrvatskoj se do sada pokazao kao loša investicija [bye]

Zato i kupujem sada, a ne kad dođe u fokus ostalih. Onda bi moglo biti kasno. Ali slažem se da bi cijena mogla još neko vrijeme klizati.


bojim se da će liburnija otklizati i ispod 4000 kn, jer ja neki bull run u doglednoj budućnosti ne vidim [cry] svi koji se pozivaju na revalorizaciju i BV, upozoravam vas da je p/BV za MNDS 0,26, a nitko ga neće taknuti ni motkom [embarass] a isto bi se mogla napraviti revalorizacija pa bi onda mundus bio na 0,15 i kakve to onda veze ima? turizam u hrvatskoj se do sada pokazao kao loša investicija [bye]

Da si Liburniju usporedio sa SUNH ili ISTT ne bih ništa rekao ali sa MNDS….ne valja ti usporedba. Ako misliš da će ispod 4000 onda lijepo sve danas rasprodaj pa kupi po 3900 i eto ti 20-ak% zarade[tongue]


… turizam u hrvatskoj se do sada pokazao kao loša investicija [bye]

Ako je investiranje u turizam loša investicija onda je to zaslugom nesposobnih investitora. Niti jedna tvrtka koje je prodana strancima nije sama po sebi vraćala 10% godišnje na uloženo. Sve su to poduzeća koja su bila u rasulu, a stranci su kupovali praktički samo brendove. Nisu ERNT ili banke postale ovo što danas jesu “voljom božjom” nego zaslugom onih koji su u njih investirali. Imamo i potpuno drugačije primjere kao što su neki turisti (ARNT, SUNH itd., pa i INA) gdje investitori nisu uložili baš previše napora da bi njihova investicija bila isplativa. Ne mogu oni očekivati da će im država popunjavati kapacitete i stvarati profit. Za to se moraju pobrinuti sami ili prodati uloženo nekome drugome. Ovako hrvatskoj ekonomiji nanose više štete nego koristi.

Pozdrav

Opči potop na burzi a LRH jedva okrznuta.Pa zar ne zaslužuje nikakav komentar?[rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

New Report

Close