LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Eto 101 pošto su navodno strani kupci da im kažemo da plate 1000,01 EUR po dionici da ne gube na tečajnim 🙂

A vi znate nešto više o tome? Tko su i odakle su ti navodni kupci?
[/quote]

Pa u članku se navodi da se radi o strancima

Nemoj misliti na m2!




Eto 101 pošto su navodno strani kupci da im kažemo da plate 1000,01 EUR po dionici da ne gube na tečajnim 🙂

A vi znate nešto više o tome? Tko su i odakle su ti navodni kupci?
[/quote]

Pa u članku se navodi da se radi o strancima
[/quote]

Znači netko iz Istre. 😀

Investicije ove godine veće za 10 mil kuna.
No meni je lijepo vidjeti da je rast prihoda sa 16 na 17 sa predviđenih 7,4% sada korigiran na 12,5% !!!
Za narednu godinu planiraju novih 7% rasta prihoda, a još bitnije rast EBITDA za 13,1%
Neka opet samo tako fulaju i bit će super

Pokazuje se ono što smo ovdje pisali, a to da uprava ove planove radi jako konzervativno ali to mi je razumljivo. Bilo bi loše da daju neke preoptimistične projekcije pa da ih onda ne ostvare.

Trenutno je na moje dionice EBITDA za zadnja 4 kvartala 143 mil

Mene više zanima da nam daju plan za LRHC jer tamo ide posve nova velika investicija pa da vidimo što kažu kako će to tamo utjecati na rezultate

Nemoj misliti na m2!

INTERESA IMA Liburnia Riviera Hoteli nisu prodani, evo kada bi se mogao znati novi vlasnik

Eto nije još gotovo, a očito je i da traže ozbiljan novac.

Nemoj misliti na m2!

Sviđa mi se Ostojin odgovor. Prvo, Novi list i uprava LRH su posvađani još od penthouse Kvarnera, a Ostoja se ipak javlja u isti taj Novi list, svjestan da nejavljanje može biti loše za dionicu u smislu da se nađe pod udarom špekulanata.
Sljedeće, jako relativizira dubinsko snimanje koje je u tijeku. Eto, došli neki ljudi u Opatiju. To je lijepo jer su ovakvi procesi iznimno osjetljivi.
Nadalje, ova izjava da prodaje, ali mu se ne žuri – dobro je što je točna. 😀 Bez obzira na neslaganje unutar vlasničke strukture, očito postoji svijest o vrijednosti LRH kod svih partnera.
Cijena je očito visoka, a u tom smislu je i izjava da vjerojatno neće dobiti onoliko koliko traži. To je dobro za burzu – svi špekulanti, ako ih uopće ima, izaći će na takvu vijest. Mnogo gora izjava bila bi – proces je pred dovršetkom. To bi praktički bio mamac za špekulante. A onda ako bi se izjalovilo, bilo bi velike depresije.
I na kraju opet ovo sa prostornim planom, to mislim da je dobro i da treba isticati u svakoj prilici.
Jel’ kongresni centar postoji? Da. Onda ga izbacite iz prostornog plana.


Sviđa mi se Ostojin odgovor. Prvo, Novi list i uprava LRH su posvađani još od penthouse Kvarnera, a Ostoja se ipak javlja u isti taj Novi list, svjestan da nejavljanje može biti loše za dionicu u smislu da se nađe pod udarom špekulanata.
Sljedeće, jako relativizira dubinsko snimanje koje je u tijeku. Eto, došli neki ljudi u Opatiju. To je lijepo jer su ovakvi procesi iznimno osjetljivi.
Nadalje, ova izjava da prodaje, ali mu se ne žuri – dobro je što je točna. 😀 Bez obzira na neslaganje unutar vlasničke strukture, očito postoji svijest o vrijednosti LRH kod svih partnera.
Cijena je očito visoka, a u tom smislu je i izjava da vjerojatno neće dobiti onoliko koliko traži. To je dobro za burzu – svi špekulanti, ako ih uopće ima, izaći će na takvu vijest. Mnogo gora izjava bila bi – proces je pred dovršetkom. To bi praktički bio mamac za špekulante. A onda ako bi se izjalovilo, bilo bi velike depresije.
I na kraju opet ovo sa prostornim planom, to mislim da je dobro i da treba isticati u svakoj prilici.
Jel' kongresni centar postoji? Da. Onda ga izbacite iz prostornog plana.

Znaci nemaju kupca?

“a sumnjam da će zadovoljavajuća biti i ova koju očekujemo krajem siječnja”

To je klasika oko smirivanja trzista. Jer najgore da u tom procesu cijena sada ide na 5000+ kuna..

Što se mene tiče neka cijena skače makar špelukativno

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

kolege,

držim da je ovaj Ostojin odgovor usmjeren kao poruka prvenstveno potencijalnom kupcu.
Vjerojatno je finacijski potentan i prilično zainteresiran pa da zna kako stvari stoje.
Da je neozbiljan ne bi ga ni primio ili bi mu se već zahvalio i ispratio ga, ovako usred pregovora izaći s ovakvim infom može značiti samo jedno.
A možda mi se samo čini….


Sviđa mi se Ostojin odgovor. Prvo, Novi list i uprava LRH su posvađani još od penthouse Kvarnera, a Ostoja se ipak javlja u isti taj Novi list, svjestan da nejavljanje može biti loše za dionicu u smislu da se nađe pod udarom špekulanata.
Sljedeće, jako relativizira dubinsko snimanje koje je u tijeku. Eto, došli neki ljudi u Opatiju. To je lijepo jer su ovakvi procesi iznimno osjetljivi.
Nadalje, ova izjava da prodaje, ali mu se ne žuri – dobro je što je točna. 😀 Bez obzira na neslaganje unutar vlasničke strukture, očito postoji svijest o vrijednosti LRH kod svih partnera.
Cijena je očito visoka, a u tom smislu je i izjava da vjerojatno neće dobiti onoliko koliko traži. To je dobro za burzu – svi špekulanti, ako ih uopće ima, izaći će na takvu vijest. Mnogo gora izjava bila bi – proces je pred dovršetkom. To bi praktički bio mamac za špekulante. A onda ako bi se izjalovilo, bilo bi velike depresije.
I na kraju opet ovo sa prostornim planom, to mislim da je dobro i da treba isticati u svakoj prilici.
Jel' kongresni centar postoji? Da. Onda ga izbacite iz prostornog plana.

A možda su sve cijene niske? Mislim, Ostoja nikad ne izlazi ovako u medije. Pa ako ova priča ne dobije dodatnu potvrdu kroz neki interview neke poslovne tiskovine, ne bi joj pretjerano davao na važnosti. Kraj je godine i treba malo pojačati bonuse nakon uspješne godine. Tako ja to vidim.

Arapi imaju love.

Arapski fond sa stotinama milijuna dolara obilazi RH


Znaci nemaju kupca?

Nemaju. 🙁

New Report

Close