LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gospodin Poščić bi se trebao službeno očitovati u vezi izjave da ima informacije da je LRH prodana. To može znatno promijeniti cijenu na burzi prema gore, a bez pravog razloga.

LRH sigurno nije još prodana jer da je to se bez odgode mora objaviti.
Onog trenutka kad burza zaustavi trgovanje znat ćemo da je LRH prodana.
Da je proces prodaje u tijeku nitko nas nije bio dužan obavijestiti jer to nije stvar LRH nego vlasnika koji je prodaju. No kako je novinar i napisao u tekstu :

“Nije nova informacija da je LRH na prodaju, jer već nekoliko godina traje proces pronalaska odgovarajućeg kupca za opatijske hotele, a tijekom čitave ove godine traje „dubinsko snimanje“ kvarnerskog turističkog giganta od strane nekoliko ozbiljnih potencijalnih kupaca.”

Nemoj misliti na m2!

Dali se nešto zna o tim velikim i ozbiljnim kupcima? Ništa nije procurilo koji su to.

41xx 😉

www.lociraj-popust.com

Ma trebao je Ostoja objaviti minimalnu početnu cijenu pa bi možda bilo i nekog trgovanja. Gledam na HMST gdje se trguje na +10% od početne cijene iako znamo da do sada jedno 6-7 puta je natječaj propao.

Ovdje ne znamo početnu cijenu ali ako se to nije prodalo u mjesec-dva kad su u prodaju krenuli to mani može samo govoriti da je cijena visoka pa se kupci nećkaju zbog toga?

No svako odgađanje košta, jer siguran sam da proljetos cijena nije bila ista kao sada. LRH je ove godine nadmašila plan koji je acrtala i za 2018 i ozbiljno sse približila brojkama koje su planirane za 2019. Ok, sezona je bila rekordna, ali sada ugovara booking sa agencijama za 2018 pa uprava već sada ima pokazatelje za 2018. I sumnjam da su podaci loši. Sve govori u prilog da će i slijedeća godina biti rekordna, pa se to sve kalkulira u prodajnu cijenu.

Da bi uprava opravdala svoj bonus tj da ga nebi morali vratiti cijena mora biti viša od 10,5 EBITDA što je nekih 4875 kn po dionici.
To je na temelju trenutnog stanja

Nemoj misliti na m2!


dragi sve je kratkog vijeka mislim da je kod nas turizam u zenitu nadam se da nisam u pravu 4100 pokazuje realnost moji su nalozi 101

Povukao si naloge, promijenila ti se realnost? Ne budi malodušan, moj ti je savjet.



dragi sve je kratkog vijeka mislim da je kod nas turizam u zenitu nadam se da nisam u pravu 4100 pokazuje realnost moji su nalozi 101

Povukao si naloge, promijenila ti se realnost? Ne budi malodušan, moj ti je savjet.
[/quote]

Olabavi moji nalozi su na kupnji ja sam ostario na ovoj ljepotici a gdie su tvoji problemi neznam a kupnja govori vise od prodaje strucnjak

Moj je problem što sam slab prema ljudima koji rade krive poteze jer su nervozni, ali ti si mi uspio pomoći da taj problem riješim i zato ti hvala.

Nama ne treba mali ulagac kojeg bumo zeznuli -+10% to ja govorim povodom glasina svakakvih se nadam prodaji i dobrooj zaradi ali netreba navlacit male ljude sjetimo se tuzbi sam izgubih 100000 kn (vrane javi se)
ali na veci broj dion. Tko se tuzio na mali broj je nadrapo i nikom nista to ja govorim u prijateljskoj vjeri prema svima nama na forumu a i prema tebi prijatelju

Stari moj koga navlacis ako kupuje na 8 ev/ebitda. To je povoljna cijena. A drugo je to sto kod nas firme zbog korupcije i pravosudja mogu zavrsiti i na 1 ev/ebitda.

Mozda bi trebali otvoriti jednu kladionicu sa bitcoinima. Dosadno je na zse s ovakvim silnim prometima.


Prodana LRH?[/url]

u biti najbolji je komentar vezan na LRHC – kako danas nije prava cijena. nego ona za koju su prodali. Imaju smisao za humor ovi politicari. Samo neka ih djeca pitaju zasto su bacili 10 mio eura kroz prozor 🙂 ili zasto nisu barem uzeli jednog savjetnika koji bi predlozio neke valuacije te prognoze.

A oko LRH – Samo jednom u nekom dugom periodu se takav dragulj prodaje. I Ostoja nije sada u situaciji gdje treba vratiti neke dugove. Sto znaci ima on vrijeme pocekat, da dolazi dobar kupac.

Ali kad smo vec kod tih nekretnina – ajmo usporedit ono, da jedan luksuzan apartma u New Yorku kosta 25 mio dolara. Znaci mi bi LRH prodali za nekih 12 apartmana u NY? Da, znam – nije Opatija NY. ali bogami, to je jedna od boljih lokacija koja ima bogatu pricu.

Ajmo vidjet sta ce donosit deda mraz.

New Report

Close