LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakve brojke ocekujemo? 5500-6000

Ja ocekujem vise

Nemoj misliti na m2!

Evo naloga 101 za podrsku

Mozda i nije najbolji trenutak za prodaju, pošto zračna luka očekuje povećanje putnika za preko 100% do 2020 god.
http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Direktor-Zracne-luke-Rijeka-Do-2020.-cemo-imati-pola-milijuna-putnika

dali je bi se mogla dobiti cijena cca 5750 mislim da je to bilo kod preračunavanja

5250

za nas i to super samo da nije ispod 5


za nas i to super samo da nije ispod 5

To uopće nije super. Pogotovo ne za Šehanovića. A on mi ne izgleda kao tip koji ne voli zaraditi.

ne bojim se ja za šehana bilo je tu i radova a i plaća nije radnička i pitanje što mu je za kasnije ponuđeno

Stari moj sada dati za 5000kn, kad gospodarstvo ima rast od 3,5%, proširuje se zračna luka, stanovi u Opatiji nikad skuplji i 2020 očekujemo ebitda 200 milijuna.
Gdje dalje zaraditi tolike novce?

dragi sve je kratkog vijeka mislim da je kod nas turizam u zenitu nadam se da nisam u pravu 4100 pokazuje realnost moji su nalozi 101

Zašto se sada postavit na 4100? Ako izađe vijest mete se snažno gore, ako ne izađe ništa past će na 3800kn i do 4mj će ponovo dogurati do 4000kn.

New Report

Close