LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

LRH ima nekih 140 tisuća u Agrokorovim tablicama. Zanemarivo jasno ali mi nije jasno kako je Velpro dužan njima, a ne oni Velpru…
HCVT još 35 tisuća

cca iznosi
RIVP 650 tis
ARNT 0
PLAG 26 tis
MAIS 1,5 mil

Sve skupa zanemarivo, i kod RIVP i MAIS je riječ uglavnom o dugovanju za zakup dućana

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Sad lupam, ali je li moguće da Agrokor, odnosno Velpro ili netko ima u najmu neki prostor od LRH?


LRH ima nekih 140 tisuća u Agrokorovim tablicama. Zanemarivo jasno ali mi nije jasno kako je Velpro dužan njima, a ne oni Velpru…
HCVT još 35 tisuća

cca iznosi
RIVP 650 tis
ARNT 0
PLAG 26 tis
MAIS 1,5 mil

Sve skupa zanemarivo, i kod RIVP i MAIS je riječ uglavnom o dugovanju za zakup dućana

Sjećam se jednog članak iz travnja – sa početka krize i sezone. Stvar je išla tako da neki hotel ugosti neke Agrokor glavešine ili bilo kakve ljude vezane uz Agrokro, ond aAgrokro nema da plati, nego prebije robom. iz svojih veleprodajnih centara I svima dobro buduci ni hoteli nemaju para koliko bi htjeli nego ulsuga za robu

Eto kako bi, barem mislim, velpro njima ostao dužan – nisu im isporčili neku robu da prebiju dug.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

LRH je vlasnik zgrade i zemljišta u Matuljima gdje je u najmu Konzum
Zemljište od 3500 m2 i trgovina od preko 1100 m2
Konzum Matulji

Nemoj misliti na m2!

Ma nebitni iznosi u konačnici, ali koliko znam svi su se hotelijeri našli u operativnim problemima jer nitko drugi nema niti mrežu niti kapacitete niti širinu asortimana kao Velpro. Sada im je nabava robe kompliciranije jer treba puno više dobavljača hendlati…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ako je to sve prodano onda je potraznja za nekretninama u Opatiji nevjerojatna. Probudilo se trziste.

Dobro bi bilo da se nešto proda u ovom i skijedećem mrtvim kvartalu da nam poboljša krvnu sliku Rdg-a

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Ma nebitni iznosi u konačnici, ali koliko znam svi su se hotelijeri našli u operativnim problemima jer nitko drugi nema niti mrežu niti kapacitete niti širinu asortimana kao Velpro. Sada im je nabava robe kompliciranije jer treba puno više dobavljača hendlati…

To neće biti problem – ako imaš pare, dobit ćeš i uslugu.
Kras bio kukao – šta ćemo mi bez agrokora drugi dan Kras u Lidlu. Isto i ovdje, ako Velpro bviše ne dobavlja, dobavit ce netko drugi. Na pocetku sezone 2018 vise se nitko nece ni sjecati Velproa i Konzuma.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Ma nebitni iznosi u konačnici, ali koliko znam svi su se hotelijeri našli u operativnim problemima jer nitko drugi nema niti mrežu niti kapacitete niti širinu asortimana kao Velpro. Sada im je nabava robe kompliciranije jer treba puno više dobavljača hendlati…

Možda im pomogne ovo: U Opatiji započeo sajam HoReCa Adria..[/url]

Nemoj misliti na m2!

Sto to Ostoja nama sprema kad cak i Jako ima neke soldine dilove?

https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/hoteli-tucepi-za-315-milijuna-eura-tui-ju-prodali-50-posto-punte-zlatarac/


Sto to Ostoja nama sprema kad cak i Jako ima neke soldine dilove?

https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/hoteli-tucepi-za-315-milijuna-eura-tui-ju-prodali-50-posto-punte-zlatarac/

Pa eto ima i neka poveznica:

Odvjetničko društvo Bogdanović, Dolički i partneri nastupalo je kao pravni savjetnik Sunca u ovoj Transakciji.

Nemoj misliti na m2!

dalibore, daj izračun. Ne možemo po EV/Ebitda, Ali možemo po cijeni sobe/kategorije. Samo, kako izračunati vrijednost apartmana?

New Report

Close