LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

+,

http://www.seebiz.eu/cerp-prodaje-vecinske-udjele-drzave-u-hotelima-maestral-makarska-i-crikvenickom-jadranu/ar-165357/

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/todoricev-srpski-hotelijer-i-njegova-karisma-povlace-se-iz-hrvatske-foto-20171106

www.lociraj-popust.com

Započela potpuna obnova opatijskog hotela Imperial

Splendid Lovran[/url]

Čisto sumnjam da je ruše tek tako..
Na 3D maps to zanimljivo izgleda.

Nemoj misliti na m2!

Opet mala korektura šta se prodaje.

Što je izbačeno s liste?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Sa zadnjeg popisa sa liste je izbačeno:

Vila Zagreb i Vila Marina u Lovranu, te jedan poslovni prostor-suteren u Opatiji i praonica u Lovranu

Nemoj misliti na m2!

Fino se to smanjilo…

Usporedba

Sad je samo pitanje je li to dobilo novu svrhu ili je prodano?

Pa, valjda će nam dalipor pogledati u zemljišne knjige i pronaći jel ima što novoga, nećemo valjda sami morati odraditi hard work? 🙁


Pa, valjda će nam dalipor pogledati u zemljišne knjige i pronaći jel ima što novoga, nećemo valjda sami morati odraditi hard work? 🙁

Sve se još uvijek vodi na LRH, ali to ne mora ništa značiti, tj. možda je papirologija prijenosa u tijeku.
Svi maknuti objekti mi se ne čine interesantni za poslovanje pa se nadam da je to prodano i da se firma posveti većim objektima, a ne malim ficlekima od 10-15 apartmana.

Bilo u središnjem Dnevniku hrt-a vjerojatno će se spustit granica ulaganja za velike investitore ako sam dobro razumio se 150 na na 75 miliona pa me zanima ako je tko upućen detaljnije dali bi se ulaganje u novi hotel Zagreb moglougurat u tu kategoriju odnosno dali bi se mogli mjenjat upu zbog velikog investitora?

Super nam je strogo kontrol.dionica vratili se na pocetak 4k u iducih 2god A 5k haha budu deca dozivjela

New Report

Close