LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas u tiskanom izdanju (mislim VL) ima članak oko gradnje novog hotela u Opatiji, na mjestu gdje je bio hotel Zagreb (mislim) i da se odluka gradskog vijeća očekuje ovaj tjedan te da može biti problema oko izglasavanja izmjena GUP-a, a u tome slučaju bi se gradnja odgodila za godinu dana tj 2019 bi bila prva sezona kad bi hotel radio. investicija je cca 70 milja kuna

www.lociraj-popust.com

Članak je u JL. Taj novi hotel je hotel Zagreb, u investicijskim planovima je ionako naveden za 2018/19. Poznavajući način na koji funkcionira politika i gospodarstvo, Ostoja koji je iznimno rijetko pojavljuje u novinama, nije slučajno sad odlučio izići. SDP je u Opatiji jako posvađan, ex SDP-ovac gradonačelnik nema većinu u Gradskom vijeću, a prostorni planovi su jako populistička tema na kojoj se skupljaju poeni. Bit će to vrlo napeta sjednica. Ako je gradonačelnik pametan, već je potkupio 2-3 člana Gradskog vijeća, koliko mu već treba za većinu.

Članak[/url]

Timing je dobar. Sada bi trebali samo nastaviti onaj dio oko “pripreme za prodaju”: jedno da govore šta još sve dolazi i na drugoj strani, kako su već danas stvari posložene.

A Opatija znamo da političari ne vide, da može LRH rasti brže…pa bi tako i njihov proračun se brže punio…(očito je za njih bolje, da se svađu)

i kada ovo procitam oko “Gradskog vijeca” i sto se sve moze podmetati prilikom normalne zelje za ulaganjem, kako onda biti pozitivan.
netko je lijepo rekao: dok je “opatije & co”, ovo nece samo tako naprijed. niti ce ulaziti veci igraci jer se ne zele uplesti u politiku.
nadam se da je bio u krivu, ali sve sto citam me bas na to podsjeca.

Dobrodošao u Hrvatsku.

Najbitniji dio u tekstu nitko nije spomenuo, a to je da najavljuju veće investicije nego piše u planu 🙂

Nemoj misliti na m2!


Najbitniji dio u tekstu nitko nije spomenuo, a to je da najavljuju veće investicije nego piše u planu 🙂

Ma on to računa LRH i LRHC zajedno 🙂

Jutarnji…[/url]

Nemoj misliti na m2!

Ne promatram dionicu, nije mi u fokusu, ko niti jedan turist, al vidim vec godinama vidim da ima odlicne financijske rezultate i da prinosom kaska za grupom turista

sto se tice customer stajalista, sigurno kaskaju u kvaliteti i za Maistrom, Luksicima, Valamarom, i to dosta….

i ono najgore, a tice se prodaje, a to je da trenutno milenijum generacija je svima u fokusu, tu LrH moze biti dobar hedge, al trenutno je nitko nece kupiti upravo zbog toga…jeste vidjeli nekoga iz LRH hotela na instagramu i facu?, nista, i ako jeste, stvarno je rijetkost…ps. pokraj mene se slikala Nina Badric ljetos, al ne tako da se vidi hotel ili uredenje, i to Vam dosta govori

sve grupacije/lokacije/gradove sam prosao, i samo se u Opatiju/Lovran nebi vratio….

Je, Opatija je onak, uglavnom percipirana kao penzionerska destinacija. Možda grubo zvuci, al vjerujem da nju natprosječno pohodi uglavnom starija, zrelija populacija i oni treće životne dobi. Ostoja dobro hendla priču, al mislim da zbog problema i suvlasništva s gradom i nedovoljnom geografskom diverzifikacijom prihoda, nekako LRH nije u fokusu investitora niti za portfeljno ulaganje, a niti za strateško ulaganje odnosno preuzimanje.

Hrvatska loše stoji po tom pitanju, a očito ni Opatija nije neka sreća. Vjerojatno će se to vremenom promijeniti pa će biti bolje. No, to ne ide brzo. To je dugotrajan proces. Treba ovdje i treba će dosta strpljivosti.

Ioreskovic – kako si to napisao jeli puno fulam sa tvojim profilom turista – imas tamo oko 30-35 godina/volis adrenalin & zabavu. Kad ides na plazu bitno je da su cure zgodne.

Opatija ipak nije Porec.

Ali bogami moze se “zivot” vratiti Opatiji.


Ioreskovic – kako si to napisao jeli puno fulam sa tvojim profilom turista – imas tamo oko 30-35 godina/volis adrenalin & zabavu. Kad ides na plazu bitno je da su cure zgodne.

Opatija ipak nije Porec.

Ali bogami moze se "zivot" vratiti Opatiji.

Godine si pogodio…a najvise volim wellness i setnje…a zabave mi nisu vise ni na pameti

Al da su mi lijepe plaze i uredenje su mi jako bitne

Htio sam samo iznesti drugi pogled na LRH kapacitete i okruzenje, nista drugo….

New Report

Close