LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači "mi" smo ti koji smo spremi prodavati svoje dionice na 8,5 EV/EBITDA, a ne ih kupovati.
"Mi" smo ti koji umjesto da hvalimo (zasluženo) upravu kako vodi tvrtki i ističemo koliko je "naša" tvrtka bolja od svih drugih, kukamo na forumu i širimo lošu vibru.


Znači, tata daliborop vam sve objasni, sve da na pladnju, al ne… bolje kukati i gledati u susjedovu ženu jer se bolje ušminkala pa je kao bolja. E, pa vi lijepo ostavite svoju ženu (LRH) i trčite za tuđom. Al džabe kad će se vaša tada bivša žena srihtati i pokazati u svoj svojoj ljepoti, onda će vam biti žao i opet ćete grintat… No, niste ju ni zaslužili kad ste papci i grintavci. Dakle, samo prestanite grintati. To je, kako daliborop kaže, tržište koje nudi prilike. Ili ih iskoristite ili ako ne vjerujete u njih, klonite ih se. Samo prestanite grintati.

P.S. LRH imam samo posredno (preko alfabeta).

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Pa dobo daluborop , nemoj bas tako nas vrjedati !

Isprika svakom koga sam uvredio svojim postom.
Ja sam samo matematički pokazao koliko se povećava rizik ako se investira na dug, za one koji misle da to nije veliki rizik.
Kao i uvijek: VEĆI RIZIK = VEĆA POTENCIJALNA ZARADA

Nemoj misliti na m2!



Pa dobo daluborop , nemoj bas tako nas vrjedati !

Isprika svakom koga sam uvredio svojim postom.
Ja sam samo matematički pokazao koliko se povećava rizik ako se investira na dug, za one koji misle da to nije veliki rizik.
Kao i uvijek: VEĆI RIZIK = VEĆA POTENCIJALNA ZARADA

[/quote]

Ja nigdje nisam pročitao vrijeđanje.

Hvala na Vašem pogledu na tvrtku i izračunima.

U današnje vrijeme nema više margina i lombarda na zalog dionica, ne nude banke. Recimo, znam da nudi Podravska lombard na dionice ali u zalog možeš dat GAMA i LRHC a ne LRH. 🙂

Da pohvalim Dalibora! Meni je lrh+lrhc jedina pozicija i tu sam zaradio 100% i mirno spavam. E sada kredit kako kome, ja sam svoj danas zatvorio.

Eto ja prognoziram da cete u slijedece 3-4 godine ponovo uduplati ulog 😉

Nemoj misliti na m2!

Imas u ccroatia banci


Da pohvalim Dalibora! Meni je lrh+lrhc jedina pozicija i tu sam zaradio 100% i mirno spavam. E sada kredit kako kome, ja sam svoj danas zatvorio.

Na Atpl (prije 2 god bio 100 kn) sad je preko 500 kn, vlen prije par mjeseci 8 kn sad je 17 kn itd. Imali ste prilika za vratiti i vise kredita…

Stari moj ne volim se kockati, niti imati sarolik portfelj. Kredite je vratila firma kroz uspjesno poslovanje, a u dioicama je samo jedan dio novca koji je zapravo otpisan.

Advertisment –
https://www.brides.com/story/croatia-honeymoon-ideas

https://www.total-croatia-news.com/business/22981-more-chinese-tourists-to-visit-croatia , zastitite galebe , zuzke jer oni zderu sve !

New Report

Close