LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jedan od glabih uvjeta EU u pristupnim pregovorima s RH je privatizacija preostalog državnog portfelja. Koliko vidim država će se boriti da zadrži HEP, Hrvatske šume i sl. Međutim nema nikakve logike da država bude vlasnik hotelskog poduzeća. Zato držim da će LRH u privatizaciju već ove godine, a čim se ta tema uopće službeno spomene cijena će značajno UP. Kako bilo na ovim razinama ovo je vrhunski ulaz, osim možda za daytradere.

Bravo doktore, rijetko se javljas ali bitno je da je pametno. Da nisi ti onaj doktor sa onog drugog foruma koji je svojevremeno najavljivao prodaju ARNT; tamo si pogodio, nadam se da ćeš i ovdje [cool]

Cini se da je istovar na LRHu zavrsio. Nema vise pedesetica na prodaji.

Mea parvitas.

Vijest da će ova Vlada imati zasebno Ministarstvo turizma odražava se pozitivno na LRH. [thumbsup]


Don Aljoša , jesi ti to lupio po asku [proud]

Pa jesam bogami[thumbsup]


zmrklic: ” Don Aljoša , jesi ti to lupio po asku [proud] ” Pa jesam bogami[thumbsup]

Donio ovdje sreću i živio 100 godina [proud]

Drago mi je da sam te usrečio, koliko li sam tek sebe

Koliki su b/v i p/e za LRH nakon trečeg kvartala? Možda još neki drugi pokazatelji vrijednosti ove dionice?Ako netko ima volje da mi olakša oko procjene.
[rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Koliki su b/v i p/e za LRH nakon trečeg kvartala? Možda još neki drugi pokazatelji vrijednosti ove dionice?Ako netko ima volje da mi olakša oko procjene. [rolleyes]

EPS=112
P/E=45
BVPS=3144
P/B=1,6
NPM=19%


lavgar: ” Koliki su b/v i p/e za LRH nakon trečeg kvartala? Možda još neki drugi pokazatelji vrijednosti ove dionice?Ako netko ima volje da mi olakša oko procjene. [rolleyes]” EPS=112 P/E=45 BVPS=3144 P/B=1,6 NPM=19%

Hvala na pomoči.Ušao sam u petak u LRH na preporuku brokera,navodno podcjenjeno zbog sudskih procesa.Vidjet ćemo,možda se pokaže dobro[rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


darac: ” lavgar: ” Koliki su b/v i p/e za LRH nakon trečeg kvartala? Možda još neki drugi pokazatelji vrijednosti ove dionice?Ako netko ima volje da mi olakša oko procjene. [rolleyes]” EPS=112 P/E=45 BVPS=3144 P/B=1,6 NPM=19% ” Hvala na pomoči.Ušao sam u petak u LRH na preporuku brokera,navodno podcjenjeno zbog sudskih procesa.Vidjet ćemo,možda se pokaže dobro[rolleyes]

ako igraš dugoročnije, jednostavno ne možeš pogriješiti sa ovom dionicom…njezino vrijeme tek dolazi…vjerojatno si pročitao prijašnje postove na ovoj temi, nema potrebe stalno ponavljati razloge ovog mojeg optimizma

Eh darac, što je dugoročno? 5 god? 10?
Ovo prvo mi je ok, al ovo drugo je malo previše za mene. Inače, imam LRH i vjerujem u rast (možda već i ove godine) [thumbsup]


Eh darac, što je dugoročno? 5 god? 10? Ovo prvo mi je ok, al ovo drugo je malo previše za mene. Inače, imam LRH i vjerujem u rast (možda već i ove godine) [thumbsup]

čuj, meni je dugoročnije 1-2 god…ciljana cijena prava sitnica, 1xxxx kunića

New Report

Close