LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rezultati napreduju. Nemam dionicu, ali baš mi je drago za vidjeti, zbog turista koje imam, RIVP npr.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ne kontam ovaj g.b.h draško ili dali daj pojasnite

u tom gbh ima još nekretnina

firma u stečaju neka rak je steč. uprviteljica koliko možemo izvući od tamo nečega

http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/AFERA-FENIXVE-Na-sudenju-za-zlouporabu-polozaja-i-ovlasti-izmijenjena-optuznica
Tu svega ima… Čini se da smo ostali bez Belvedere-a. Ovaj stečaj se vjerojatno neće raspetljati još x godina a firma je odavno pojela sav kapital (istina ilegalnim isplatama čini se ali što se može)

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

koja banana

Prihodi će na kraju godine biti bolji za 3-4% nego je najavljeno u poslovnom planu !!

Nemoj misliti na m2!

daliborob 🙂 meni se čini i više od toga 😀

Upravo tako, odlično izvješće, iznad očekivanja, osim što je jedan kostur ispao iz ormara. Ono što brine je što u godišnjim izvještajima uopće nije spominjana mogućnost gubitka Belvederea. Jedino što se spominje je da od G.B.H potražuju jednu Vilu Rosalia, ne da bi nešto mogli i izgubiti. Trebalo bi pitati upravu ima li još takvih kostura u ormaru. To možda i objašnjava poteškoće sa prodajom.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

STRAVIČNA SMRT U OPATIJI: Evo što se zapravo dogodilo Čehu na kojeg je pala betonska ograda

eto odgovora zašto nije obnavljan 😀


eto odgovora zašto nije obnavljan 😀

A to možda objašnjava i otkaze. Čini se da se ne nadaju da će u dogledno vrijeme, ako ikada ući u vlasništvo, niti misle upravljati derutnim hotelom, tako da su ljudi koji su tamo radili postali višak. Što je najgore, ovo nije veliki udarac na kapital (5 kn po dionici kapitala), umjereni pad prihoda, a na razini EBITDA vjerojatno neće biti većega utjecaja.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Rezultati su dobri. U Q3 zaradili su preko 100 mio kuna novca i kako je već bilo komentirano: poslovni plani će biti više nego realizirani.

Neznam koliko godina treba još proči, da će i ostalo tržište (investitori) vjerovati upravi LRH, da radi dobar posao. Samo da ne bude prekasno…jer LRH je svake godine vrednija i jednog trena će neko to kupit.

da prognozirali su prihod od 292 mil kn ali po ovome biti ce blizi na 330 mil kn svaka im cast jos ostaje vidjeti mladjeg brata kako radi

New Report

Close