LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da ali onda Ce im dobit biti manja.

Ako bussines LRH raste nema dvojbe , da i zarada radnika raste a i obratno , a taj model zove se CAPITALISM .

Radna snaga izuzetno je vazna za buduci razvoj , a mogla bi uprava u tom slucaju poceti sa potrazivanjem kadrova i prema Monte-Carlu , da ne postane takva tragedija kakva je sada u Hotel Bernardin .

Evo nam papice !

BEIJING, Oct. 3 (Xinhua) — With millions of Chinese visiting tourist sites and shops at home and abroad during the October “Golden Week” -http://news.xinhuanet.com/english/2017-10/03/c_136656825.htm

Catalan independence likely to be declared on Monday after Parliamentary resolution ,

Infrastrukturna propaganda vodena sa Ruske strane koja je uspjesno oprala mozak vecini Kataloncev nalazi se u Estoniji i Latviji .

Spanjolska , kralj ide u boj , da unisti uniju (koja vodi separatizam zato je posve logicno zakljuciti , da Katalinija nije sigurna za turizam i neko ce to BENIFICIRATI , JAKO !

Implementacija nove reforme rada (+ early 2018 pension reform ) u Franciji mogla bi eskalirati u znatnoj mjeri , jer se i tu sprema ruska mediska interferenc u snaznoj meri a to bi izazvalo pravi CHAOS in EU .

Dali je to novi model ( sofiticiranog ) hladnog rata 2.0 , ??? , pitaju se strucnjaki

GERMANY’S BDI INDUSTRY ASSOCIATION SAYS GERMAN FIRMS WITH PRESENCE IN UK MUST MAKE PROVISIONS FOR POSSIBILITY OF VERY HARD BREXIT

ha ha

onih 1000 kom sa 4500 otišlo na 5000 😀

Izašao skroz van. Koliko znam postupak prodaje još traje i neke ponude se važu, želim svima da se to što prije realizira (ako se realizira).

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Stari steta sto nas napustas, no ovdje se stvarno u zadnje 2 god ne zaradjuje. Ostani nam na temi. Pozdrav!

Kanabis vi ostajete unutra?

A sto drugo? Ne bavim se ulaganjima. A lrh trenutno nije skupa,ima dosta imovine, nisko je zaduzena i kao prodaje se. Ako ukljucimo poreze ne vidim neko bolje ulaganje. U slucaju prodaje ovo ce mi biti vjerojatno zadnje ulaganje.

Giorgio je bio nekih 80-85 mil kn investicija bez zemljista i rusenja. Znaci gradnja po sobi je bila nekih 62.000 eura (bez PDVa).
Epidaurus obnova nekih 45mil kn, tj. 19.000 eura po sobi.

Value jel Ti ostalo što lrhc? Misliš da je Arnt potentniji od lrh?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Value jel Ti ostalo što lrhc? Misliš da je Arnt potentniji od lrh?

LRHC nisam niti malo kratio, a ARNT mislim da ima daleko više prostora od LRH bez obzira da li kod LRH pričamo o prodaji ili organskom rastu. Priznali ili ne, vlasnička struktura je ovdje ostavila posljedice posljednje dvije godine i predugo sam to ignorirao

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close