LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nadam se da se je sada ova 3800 cijena stabilizirala i da vise nema dolje. Iako to smatram uspjehom, imati ovako uspjesnu dionicu ispod 4200 je sramota.

Dionica ima mali free float te je nelikvidna pa tako puno institucionalnih dionicara nece kupit. Iako je relativno “jeftina”. Jedini lijek za ovu rec je, da imas horizont investiranja 5+ ili cak 10+ godina. slicno, kao da bi kupio nekretnine u Opatiji…

Ovakve dionice nisu nikakvo blago vec ruski rulet. Druge dionice kontinuirano rastu, a ovdje ce se jedne godine dogoditi pucanj i vrhnje ce pobrat tko bude unutra. A do tada tko prezivi, odnosno kome ne dojadi. Zao mi je sto moj mirovinski fond ne pokupi ovo na 4000kn

Mislim da su se mirovinski (i jednina i mnozina) spalili dobrim dijelom na Agrokoru, ali umjesto da budu pametniji, vecina njih ceka sa spremnim novcima da pokupi opet Agrokor dionice ‘when shit hits the fan’. Tako da od ulaganja i mnozine a i ovog jednog nema nista mada ni meni nije jasno sta su u to isli a da sada nece kupovati ispod 4000. Iskreno se nadam da ce im promaci ta granica pa da ce skuplje kupovati onda. Vidjet cemo po onom velikom paketu koji ceka na 4000 kn da li ce krenuti… Kako god, ja sam iz LRH izasao prodavsi sve za 3800 i vec sam od tog dijela zaradio 10 posto na Valamaru. Tako da svima sreca, ja nisam vise mogao biti i cekati – nesto.

Iduće godine dolazijo Kinezi...kao turisti ili kao investitori?

Ne jenjava potraznja za sobama na Liburniji

Nemoj misliti na m2!

Catalan independence on 1.October would be the end of Spain. Basques would follow in a heartbeat. And perhaps other regions. ,

Ako i tu eskalira neka pizd…ja na jadranskoj obali nece biti slobodnog smjestaja nigdje .

Kako je LRH nelikvidna dionica baš je zanimivo vidjeti malo više transakcija poput danas. Inaće u zadnje 3 mjeseco protrgovanih skoro 450 dionica. skoro 1,4% free floata (u strukturi dioničara jih ima oko 9,87% posto svih dionica).

http://www.seebiz.eu/cappelli-fokus-na-zdravstveni-turizam/ar-162622

danas u jutarnjem stoji da Leko prodaje HUP falkensteineru

www.lociraj-popust.com

Ako Leko stvarno proda po cijeni koju si je zacrtao, slijedi raketa na svim turistima, ali što je još važnije, potvrda da postoji kupac spreman platiti takve fundamente. I sama najava, uostalom, govori tome u prilog.

Samo što je percepcija hotela u Zg različita od onog na obali. Znači razlika među business hotelom te turističkim hotelom…

Inace clanak prica o 100k eur na sobu. Jer to puno?

New Report

Close