LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko vidim neko se lijepo iskrcava na 4800, stalno pristižu novi nalozi za po 2, 6 ili 10 komada na 4800 i neko ih redovito skuplja. Skoro da bih rekao dogovorena trgovina…ili još bolje neko sam sebi prodaje…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Koliko vidim neko se lijepo iskrcava na 4800, stalno pristižu novi nalozi za po 2, 6 ili 10 komada na 4800 i neko ih redovito skuplja. Skoro da bih rekao dogovorena trgovina…

onda bi to bio slućaj za HANFU…ali nije…slućaj je prodaja 1 (jedne) dionice [sealed]

Ja osobno mislim da svako ima pravo prodavati sam sebi…A HANFA lovi koga može[proud]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Aj da se probam tješit – bolje 4800 sa 2,5 milje prometa nego da stoji na 5000 bez prometa [undecid]
Šta je s onim sudskim sporom, da li netko zna. Ja ovo kupio na 6200, prodao na 5999, pa kupio na 5000-5100, i sad [pray][pray]

..Zašto Štrok ne kupi “” OVE HOTELE ” da li se netko sjetio da ga pošalje na kavu u Gradsko Poglavarstvo ?
Ne sviđa mi se uopće trogodišnji grafikon stanja, pa to još ide prema dole….dole….. pa do kud zaboga..
što ovi u Gradu Opatiji misle samo na maškare, a ne na LRH !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

gazda joza postaje kapetan joza?

»Prognanički« bungalovi vraćaju se LRH-u

Nekoliko su godina te objekte uz samo more nelegalno koristili, uglavnom za ljetovanje, prognanici i nakon što su izgubili taj status

IKA – Stanari koji imaju ključeve od četiri bungalova i jedne manje vili uz obalni put u Iki morat će konačno, najkasnije ovog proljeća, iseliti iz tih svojih privremenih domova koje su dobili kao prognanici još sredinom devedesetih prošlog stoljeća. Treba samo provesti pravomoćnu sudsku presudu kojom je potvrđeno da se ti objekti »oslobođeni od osoba i stvari« moraju predati u posjed vlasniku – opatijskoj tvrtki Liburnia riviera hoteli.
Time bi se trebala zaključiti višegodišnja natezanja sa stanarima bungalova koji nisu doborovoljno željeli iseliti kada su izgubili status prognanika (zadnji još 2003. godine), pa je LRH pokrenuo sudski postupak koji je lani priveden kraju i sada je u tijeku postupak ovrhe.
– Ti su objekti bili izvan funkcije zbog dotrajalosti, pa smo s tvrtkom Agram d.o.o. iz Iloka 1. veljače 1995. godine dogovorili da ih ona uredi i besplatno koristi za prognanike sve dok oni imaju taj status. Kada su ga izgubili trebali su iseliti, ali to nisu učinili pa smo odmah pokrenuli postupak za njihovo iseljenje koji je trajao nekoliko godina i koji je sada priveden kraju – objašnjava Antun Kelava, direktor Sektora pravnih, kadrovskih i općih poslova u LRH-u.

Nedefinirana budućnost

Kako se radi o vrlo atraktivnoj poziciji uz samo more, zanimljivo bi bilo znati što će vlasnik, LRH, učiniti s tom svojom imovinom kada opet dođe u njen posjed, ali se zasad na to pitanje ne može odgovoriti jer se čeka donošenje novog stateškog plana te tvrtke. Ranije je bilo planirano da se ti objekti prodaju, no nakon potpisivanja sporazuma o razrješenju imovinsko-pravnih odnosa između Grada Opatije i LRH-a, to se ne smije učiniti, pa će se sudbina bungalova odrediti tek naknadnim dogovorima i planovima.

http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=28592858286328592863285A28582858286028632897289828632863285B2859285F285F285C285A28632863286328592863D

Only God, Muammar and Libya!

Pozdrav svima; nagovaraju me(broker od poteze i publikuma) u Sloveniji, da kupim liburniju.
Dionica je jako pala u poslednje vrijeme, a i ovaj spor je ugodno riješen, pa vas molim
da mi kažete, dali vrijedi ulaziti. Hvala za svaki komentar


Pozdrav svima; nagovaraju me(broker od poteze i publikuma) u Sloveniji, da kupim liburniju. Dionica je jako pala u poslednje vrijeme, a i ovaj spor je ugodno riješen, pa vas molim da mi kažete, dali vrijedi ulaziti. Hvala za svaki komentar

Ako baciš oko na prijašnje postove vidjet češ da mi jako volimo ovu dionicu i da imamo puno povjerenja u nju.
Cijena je znatno pala. Je li sada povoljan ulaz ili ne morati ćeš zaključiti sam.
Uz dužno poštovanje prema tvojim (i ostalim brokerima), nikada ne bih kupovao dionice na njihov nagovor već isključivo na temelju vlastitih analiza i stavova.
Ipak, mislim da su za LRH u pravu.
Ali svatko je sam odogovoran za svoju lovu.
Neka tako bude i u slučaju LRH. [thumbsup]

La vita e bella!

Jedan od glabih uvjeta EU u pristupnim pregovorima s RH je privatizacija preostalog državnog portfelja. Koliko vidim država će se boriti da zadrži HEP, Hrvatske šume i sl. Međutim nema nikakve logike da država bude vlasnik hotelskog poduzeća. Zato držim da će LRH u privatizaciju već ove godine, a čim se ta tema uopće službeno spomene cijena će značajno UP. Kako bilo na ovim razinama ovo je vrhunski ulaz, osim možda za daytradere.


Jedan od glabih uvjeta EU u pristupnim pregovorima s RH je privatizacija preostalog državnog portfelja. Koliko vidim država će se boriti da zadrži HEP, Hrvatske šume i sl. Međutim nema nikakve logike da država bude vlasnik hotelskog poduzeća. Zato držim da će LRH u privatizaciju već ove godine, a čim se ta tema uopće službeno spomene cijena će značajno UP. Kako bilo na ovim razinama ovo je vrhunski ulaz, osim možda za daytradere.

Žilavi smo mi kolega! Ne dajemo tako lako naše banke, telekomunikacije, farmaceutiku ….. [lol] [lol] [lol]

La vita e bella!

Don Aljoša , jesi ti to lupio po asku [proud]

New Report

Close