LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za divno čudo danas se uz Istru spominje i Kvarner (među regijama koje pregledava) kao moguća destinacija ulaganja 🙂

Nece to stranac platit, eventualno rivp, mais ili plag.

Samo da se nadovežem ta bjelosvjtska ekipa ( ivnvestitori)malo malo dođe i kao treži velike projekte ta uložit. Barem dvije hotelske kuće su na prodaju a prodat će se malo sutra jer su špekulanti..

Croatia is taking steps that would make it eligible to join the eurozone single currency, reducing its public debt relative to GDP last year for the first time in almost a decade. “When you look at the eurozone perspective of Croatia, one has to have in mind that Croatia is a heavily ‘euroized’ economy anyway. About three quarters of savings in Croatian banks are in euros,” said Boris Vujcic, governor of the Croatian National Bank.

Lrh jos je daleko od prodaje. Trenutno stanje odgovara svima jer trziste turizma raste…

Ali kao sam kod LRHC napisao – Ostoja bi trebao dogovorit sa AZjem da preuzme LRH putem LRHC. I onda spoji…te ide u daljni razvoj.

Tako bi bio vuk sit a ovca ziva.

A mi mali dionicari mozda da u periodu od 5 do 10 godina pocnemo kapitalizirati ovu investiciju.

Novca je puno. Investitori traze prilike gdje se moze stavit novac pa da ne brines puno (i za ovog koji sada helikopterjem trazi prilike Opatija je nesto sto bi on mogao izkoristiti). I LRH je dobar primjer toga – rizik je ogranicen.

Matejt, o predvidjanju buducnosti 5 do 10 godina i sto ce tada biti se ne moze ozbiljno govoriti. Tocnost predvidjanja pada s protokom vremena i potpuno je neozbiljno govoriti o ” kapitalizaciji za 5 do 10 godina. ” Tko tako razmislja odmah neka proda sve svoje lrh dionice. U meteorologiji koja je egzaktna znanost tocnost predvidjanja za 10 godina je manja od 10 % . A sto je tek kod dionica na zse ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Ostoja i drustvo bi se trebali pitati sto ce biti s njima za 10 godina. A ne s dionicama.
Jedino ako nisu stvarni vlasnici.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Ja sam uvjeren da za 5 do 10 godina, mozda cak i prije, cemo na ZSE imati evforiju i dionice ce biti napuhane. Tada treba izaci sa vlaka.

Malo je 100% stvarnih vlasnika u hr
Plijen se dijeli visestruko svima
Ovo sto radi Ostoja i ekipa bi radio i ja kao mali balkanski covik
Nesto sitno u razvoj a ostalo pojeliti sa kumovima a sve na ustrb malih dionicara
I to sa poklonjenom imovinom a izlaci na razne nacine do basvijesti
Nebi me zacudilo da Vrdoljak ima kakav ugovor sa lrh

Matej moj, US ekonomija je u zreloj fazi, zadnja recesija od koje se mi nismo još oporavili je bila prije 9 god., tako da početak 2018. god. još može biti neki vrh na burzi ali 2019. je več sada izgledna sljedeča recesija tako da šta če biti za 5-10 god. tko zna, lako moguče da će u međuvremenu ako malo jače padnu burze bude LRH i puno jeftinije nego sada….

recesije uvjek dođu, to je sigurno, naravno ovisi koliko če jaka biti i koliko če HR biti spremna na to…

US economy pod okriljem Janet Yellen ( sledeci Gary Cohn) koja ce krajem leta poceti sa shrinking FEDs balance sheet negdje izmedu 5 B -15 B usd mjesecno uz buduce nizke obrestne mere nece izazvat recesije v USDju . ECB takocer ima jednak model financisje politike tako , da za sada jedina stvar koja me brine je Kina a ta situacija ce se vidjeti u jesen kad pocne 19 kongres komunisticke partije .
Bane i Co. sigurno imaju dobru strategiju/plan kako dalje uz ove okolnosti icekajucu dobru priliku ( preuzimanje) ali bi trebali imati barem nesto malo posluha za manjinu a tu ciljam na neki dodatni doprinos od 2% ljetno , jer svi smo na tom istom prekrasnom brodu .

Reflation is coming from TRUMP tax plan !

POZDRAV DECKIMA !

Koji je ovo jezik? Molim originalni link da si “prevedem”

New Report

Close