LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa bar se kod dionica ne moraš vezat za jednu. odnosno možeš i poželjno je imati ih više.

Eh da je tako i sa ženama … 😉

Matejt, RIVP je svjesno razmisljao u startu i gradio poziciju dionice oko velikog free float-a, to mu je i politika. Ali to ne znaci da su vise ili manje agresivniji po pitanju investicija. I LRH da hoce, a nece, moze napraviti stocksplit i povuci mnogo vise paznje na sebe, jer je u biti OK firma i pokazuje potencijal na pravi nacin. Problem su vlasnici koje zanima samo njihova dobit i ne zanima ih dionica osim kao nacin prezentacije kupovne cijene za LRH. Cak mi je i cudno da je jedan fond usao u LRH sto je pozitivno, ali mi je i malo prepasivan znajuci koliko potencijalno LRH vrijedi i moze vrijediti, a ne kupi dionice do 4000 kn. Kako god, zdrav odnos LRH glavnih dionicara prema svim ostalim dionicarima LRH je potreban. Ovako imamo potencijalno dobru firmu zakljucanu prema investicijskom svijetu te vrijednost dionice koja vise odrazava trenutnu vrijednost a ne buducnost 6 mjeseci unaprijed.

30.06 isao iz at za hr (macelj).
slovenci granicu ostavili cistom kamere pokazju da nema nikoga!
ali smo zato cekali na onoj cesti koju rade vec 4 godine 2.5 sati jer su stavili semafor koji je jednako propustao jedan i drugi smjer i onda jos ove sa strane.
kolona 12 km.
jel cita netko iz vlade ovo?
sutra (subota 01.06) isao na more prema zadru.
guzva, ljudi kao u najjacim mjesecima 8 mjeseca. desna traka do mora na svakih 50 m jedan auto-milina za gledati. ja se ovakvo cega ne sjecam cak niti od one lude 1989

“Sve u svemu, Hrvatska može pojačati promociju svog turizma u Kini te osigurati načine kako privući turiste, a mi možemo pojačati ulaganja u sektore vezane uz turizam”, kaže. -http://www.seebiz.eu/kina-porucuje-hrvatskoj-zelimo-investirati-ponudite-projekte/ar-158813/

Pričam ti priču, koliko se hotela prodalo/prodaje se unatrag nekoliko godina, a kinezi su ih kupili koliko?

Sve samo price, pogotovo na ovoj dionici…


Pričam ti priču, koliko se hotela prodalo/prodaje se unatrag nekoliko godina, a kinezi su ih kupili koliko?

onda kada je prodaja LRH bila ocekivana, upravo su kinezi bili u pregovovrima i …odustali.
dakle oni oce suradjivati ako dobe jeftino i uz otplatu.
malo mi je dosta investitora tog tipa.
P.S.
Onda ispada da su rusi bolji kupci ali njih ne smijemo zbog amera koji nam sada jedini stite barem malo guzu.

Mais i rivp svake godine ulazu lijepe novce. Za 3 god ce godisnje uloziti toliko, koliko vrijedi cijela lrh.

Kupovne “dvojbe” za različita tržišta:
… LRH po cca 3.500 kn vrijedi kao trenutno K.Mbappe tj. cca 142 mio EUR koliko za njega nudi Arsenal…
… s plaćom bi Mbappe došao i do LRH na 5.000 kn za dionicu…

… što je razumnom investitoru činiti!? (:O€

Sjajna turistička godina: U šest mjeseci 22% više dolazaka i 23% više noćenja -http://www.seebiz.eu/sjajna-turisticka-godina-u-sest-mjeseci-22-vise-dolazaka-i-23-vise-nocenja/ar-158883/


Kupovne "dvojbe" za različita tržišta:
… LRH po cca 3.500 kn vrijedi kao trenutno K.Mbappe tj. cca 142 mio EUR koliko za njega nudi Arsenal…
… s plaćom bi Mbappe došao i do LRH na 5.000 kn za dionicu…

… što je razumnom investitoru činiti!? (:O€

ovaj post je sve rekao…ne samo po pitanju LRH nego i svih ostalih turista…

www.lociraj-popust.com

http://prntscr.com/fu1u5u evo nekoga tko bi mogao da plati Ostojine muke

New Report

Close