LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Haha! Živjeli vi meni. Ja sam vam sitna riba, girica tek [smiley]
Ali, sa tendencijom rasta! [rolleyes]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=c5e32a43-5fae-44ff-a9b5-fab739aa1cf8&open=sec
Nije direktno vezano za LRH, ali mislim da ima utjecaja….

Kad bi neko znao koliko kvadrata imaju ti hoteli koji se prodaju pa da dobijemo neku prosjecnu cijenu kvadrata, mogli bi mozda okvirno izracunat vrijednost lrh [rolleyes]

Ja se danas nadokupio sa nekoliko komada.
*** obrisano ***

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


sokolić: ” A što da ja radim? Kupio po 7.100 ” [pray][pray][pray]

da jos malo nastavim (ako mi moderatori dozvole);
kad sam prvi put procitao ovaj vas post sam pomislio da se molite za kolegu iz cistog altruizma ali vi se ustvari molite za sebe. [lol] [lol]

Autor ovog posta posjeduje dionice LRH i one mu cine 45% portfelja te je u aktivnom dokupu[wink]

two bad....milosh dead


beholder: ” sokolić: ” A što da ja radim? Kupio po 7.100 ” [pray][pray][pray] ” da jos malo nastavim (ako mi moderatori dozvole); kad sam prvi put procitao ovaj vas post sam pomislio da se molite za kolegu iz cistog altruizma ali vi se ustvari molite za sebe. [lol] [lol] Autor ovog posta posjeduje dionice LRH i one mu cine 45% portfelja te je u aktivnom dokupu[wink]

imam i ja dionica liburnije u portfelju i od onih tri jedan se moli za kolegu, jedan za vas i jedan za mene…danas je uzlet tržišta, turizam (prihod) pojaćao 5% u prva tri kvartala, a mi klizimo žestoko…ma rekao sam vam ja netko je čitao bojno polje istra [pray][pray][pray]

…Tunel kroz Učku je miniran, u razorenoj Opatiji vode se ulične borbe, pulska Arena je u plamenu, pogođena dalekometnim projektilima, u Pazinu je zloglasni zarobljenički logor. Pedesetak godina u budućnosti, dok Hrvatska još uvijek uzaludno kuca na vrata Europske Unije a mafija gotovo legalno gospodari drzavom, Istra, ‘stufa’ takve drzave, vodi rat za nezavisnost. Hoće li uspjeti?…

Knjigu predstavljaju autor Danilo Brozović i urednik Davor Šišović

[lol] [lol] [lol]

A , daj ne zezaj jutros sam bio na kavi i nista od toga nisam vido.
Pa ne mogu vjerovati da se to moglo desiti u par sati .
idem slust vjesti [huh][cry]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Bad news – LRH is down. I repeat – LRH is down.

Good news – ovo je super razina za ukrcaj + dionica je opet dosta likvidna.

ma pretvorit ću sav portfelj u lrh
ode i ht, ina, adrs – sve u lrh
pa da potonem ko pravi kapetan

ako jedan hotel u splitu (La Mer….) vrijedi kao 12 u opatiji onda moj mozak dobro ne funkcionira i onaj ko mi dade 2 iz matematike nije normalan

ma to ova SNHO ekipa igra igricu jer je očito pao dogovor kako ih namirit [wink]

u TOP 10 nema nikakvih znacajnijih promjena ( nije ni bas bitno) .
Uglavnom bilo je nseto sitnih prodaja , ali ko neumornao slaze ove naloge po 50 kom.?[angry]
Probat cu slozit nesto pa da vidim ko tu nas ?

najvrednije stvari u životu su besplatne


Bad news – LRH is down. I repeat – LRH is down. Good news – ovo je super razina za ukrcaj + dionica je opet dosta likvidna.

Ma neko je samo lupio 77 komada po bidu, nadajmo se samo da neće opet, ili nadajmo se da će opet, kako kome već paše[wink]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Samo da vas obavijestim!

Dođem doma i što vidim? Pokupilo me danas po bidu.
Niti ne znajući, povećao sam svoj udio u LRH.

Sada idem dići lombard na LRH i za to kupiti još dionica od jedne druge svoje miljenice.
A hotelčići neka stoje i pacaju se.

Baš se osjećam kao da igram Monopoly! [lol] [lol] [lol]

E da!
Hvala prodavatelju!

Pusa od Posejdona! [kiss]

La vita e bella!

New Report

Close