LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


čitavo svoje bogatstvo stekao je valjajući male.

Ne pricaj p.zdarije.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Javim vam FB na Remisens Hotel Excelsior…
Ugodno iznenaden sa cijenom polupansiona, minimalno 250 kn niza(nocenje) od prve konkurencije po Jadranu.

Vracamo se na stare staze. Prije 4-5 god dionica je bila totalno neinteresantna i nelikvidna. Onda su se pojavili izracuni i spekulacije i dosli smo u fokus. Trenutno dobar paket stoji na manje od 10 ev ebitda ako uracunamo nelikvidnu imovinu i 3mj glavne sezone, ali to nikoga ne privlaci. Nema vise ni vaznosti cistih papira, ni objavljenog plana do 2020god., ni premije u slucaju prodaje.

Meni se cini da je Ostoja prosle godine trazio dobru cijenu 5500-6000kn i da to nitko nije htio platiti. No nakon 2017 god, a jos kad pogledamo valuacije drugih turista, cini mi se da bi ta cijena u 7mj 2018 god bila vrlo povoljna i lako placena, samo sto ce onda gazde traziti vise. Idealni tajming za prodaju bi mogla biti 2019-2020 god.

“Trenutno dobar paket stoji na manje od 10 ev ebitda ako uracunamo nelikvidnu imovinu i 3mj glavne sezone, ali to nikoga ne privlaci. ”

Pa pitanje koliko dugo će to biti izloženo. Sve više ima članaka o tome, kako je sezona super. Pa tako će ljudi kupovati RIVP, ARNT i dizati valuacije. A LRH če čekat i jednom trenu neko če odlučit da nema logike da bude složena LRH pola jeftina nego druge turističke priče…

Nezapamćeni turistički rezultati u lipnju – http://www.seebiz.eu/nezapamceni-turisticki-rezultati-u-lipnju/ar-158270/


Javim vam FB na Remisens Hotel Excelsior…
Ugodno iznenaden sa cijenom polupansiona, minimalno 250 kn niza(nocenje) od prve konkurencije po Jadranu.

Evo da se javim, obecao sam:)…
1. osoblje odlicno, ljubazno, srdacno
2. ono sto je meni upalo u oko je da od preuredenja 2015 ostali su neki stari dijelovi koji se nikako ne uklapaju u novo uredenje(preuredenje nije napravljeno kompletno i dosta se skrto obnavljalo)
3. preuredenje se radi ili sve ili nista, npr. Valamar je tu predvodnik kako se to radi
4. populacija stariji ljudi +60(90%), jako malo mladih parova i obitelji
5. hrana, moze i mora biti bolja, za 4 zvijezdice, opet bi napravio usporedbu sa Maistrom i Valamarom koji su znacajno iznad

Sve u svemu, i Valamar i Maistra i JLH(njihove hotele sam prosao) su daleko ispred LRH po apsolutno svemu….
Mozda tu i lezi kljuc zasto Ostoja ne moze prodati po cijeni koju je zamislio….

Eto jedan FB svim dionicarima iz prve ruke, nadam se da ce pomoci…

Moguće da je u tome problem, da ima premalo rajčice za doručak pa nitko ne želi kupiti.

ako ju u tome problem dovest cemo jemia olivera. Meni je kao slavoncu sva hotelska hrana losa 😀

ja Vam dajem FB iz prve ruke, a vi se opet sprdate…a pola od Vas nema ni da ode u hotel i vjerovatno posjeduje 1 dionicu i trese se svaki dan…

cast izuzetcima, zbog njih sam i pisao post na str. 1140

Ugodno ljeto i vikend

HRT 1 – Meni se cini , da je sve super i , da najbolji dani tek dolaze . Kako je lip nas Jadran .

SRDACAN POZDRAV , DECKIMA !


ja Vam dajem FB iz prve ruke, a vi se opet sprdate…a pola od Vas nema ni da ode u hotel i vjerovatno posjeduje 1 dionicu i trese se svaki dan…

cast izuzetcima, zbog njih sam i pisao post na str. 1140

Ugodno ljeto i vikend

Ma, hvala na metodi neposrednog promatranja, ali to vam je kao da kušate kolu, kažete da je gorča od pepsija i po tome izvedene bilo kakav zaključak. Potpuno irelevantno.


ja Vam dajem FB iz prve ruke, a vi se opet sprdate…a pola od Vas nema ni da ode u hotel i vjerovatno posjeduje 1 dionicu i trese se svaki dan…

cast izuzetcima, zbog njih sam i pisao post na str. 1140

Ugodno ljeto i vikend

Hvala. Mozda je onda pravi odgovor u 250 kuna razlike koje si spomenuo. A sa druge strane opet Sehanovic radi projekcije sa IRR od oko 14% pa mozda jer zna da za 10 ili 15 godina ide opet renovacija.

Opatija svakako nije ibiza. A kako ce ici demografija svakako ce biti dovoljno starih ljudi koji ce uzivati u setnji Lungo Marom. Ali imam osjecaj da cak i sama Opatija sada stvarno radi na dodatni infrastrukturi koja ce pridonjeti nove argumente za vecu potraznju pa i na kraju vecu cijenu koje ce moc turisticka poduzeca iztrzit.

Potencial je svakako tu. Gastronomija, sport, ucka, klima, relax su svakako neki atributi koji Opatiju cine zanimivi. I tome ce cijena rasti.

New Report

Close