LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poslovne nekretnine su složenije transakcije, a stručnjaci u Colliersu kažu da često postojeća ponuda ne zadovoljava potražnju. Investitori traže i žele kupovati hotele koji već rade, a potražnja daleko premašuje ponudu, a ima ih i nekoliko koji traže zemljišta za greenfield investiciju vrijednu i više od 200 milijuna eura, ali im je problem naći tako veliko zemljište. Tijekom 2017. otvorit će se oko 50 hotela, primarno u segmentu 4 ili 5 zvjezdica, a prema interesu investitora, Colliers u svojoj analizi ističe da će u idućim godinama uz preuzimanje i renoviranje postojećih hotela doći i do ulaganja u gradnju novih hotelskih objekata. Raste i potražnja za luksuznim objektima i vilama za turizam. Ipak kupci su se uvelike promijenili u posljednjih nekoliko godina, kažu analitičari, pa novi projekti moraju ponuditi poveznicu s mjestom, kulturom i poviješću lokacije.

https://www.vecernji.hr/biznis/stvara-se-novi-balon-na-cijenama-stanova-i-kuca-1170536

čitao sam jutros to, jako je članak zanimljiv i optimističan

www.lociraj-popust.com


Prehrambena industrija u HR se urušava i Agrokor je okidač za to, e da li će to povuči i ostatak ekonomije ne znam, turizam radi dobro ali dionice svejedno u nekom trenutku mogu past, možda ne kao sve drugo ali mogu…

taj scenario je gotovo siguran u proljece 2018.
do tada, tko se nije skrio 25% je izgubio

Ljudi moji pa nista se znacajno u Hr nije dogodilo od 2009 god. Svi problemi ostali isti, place porasle 1%. A opet novih auta po gradu koliko hoces, stanovi se grade. Gastarbajteri uredjuju kuce u koje se nikada nece vratiti. Da malo prilagodimo zakone mogla bi nam se slit samo takva lova izvana.

NK Rijeka = hrvatski prvak = novi europski klubi koji ce u 2017/2018 posjetiti Rijeku/Opatiju ce dodatno djelovati kao odlicna promidzba.


NK Rijeka = hrvatski prvak = novi europski klubi koji ce u 2017/2018 posjetiti Rijeku/Opatiju ce dodatno djelovati kao odlicna promidzba.

Polako Matej, ima još dosta posla da bi se ušlo u Ligu prvaka 😉
Ali čestitke Rijeci na zasluženom naslovu

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Giorgio II

Photo by: ScarTissue

Giorgio II


Giorgio II

Photo by: ScarTissue

Giorgio II

Prije skupstine Ostoja je komentirao, da ako ides pogledat Giorgio II nikad ne bi vjerovao da ce u 6 mjesecu biti otvoren…jer je ocito izgledao kao da je bomba pala. I se radi sa punom parom.

Ali super. Hotel ce taman zapuniti svu family potraznju u tom dijelu Jadrana.

za Giorgio zatvaraju svaki dan jedan trak ceste.
Inače HDZ Opatija stavio u program da žele prodati dionice LRH, nažalost slabo prošli:(

Kamelija, simbol Opatije!

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/BB6rb7wh3C0GCYRBJwwdPg==.pdf

… zanimljiv članak na ovim stranicama:

Ulažu 500 milijuna kuna uz brzi povrat

Po meni jedna od rijetkih kompanija kod nas vrijedna za razmišljanje…

New Report

Close