LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Osim, naravno, kod brodara. Tamo sam popušio dva puta. To je igra crveno-crno, a ja sam loš kockar.[lol]

Kad nes bit strpljiv… bit ce tu jos kruha, IMHO.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Nekima stavrno sve treba nacrtati.

Evo još jedan primjer:

“Jedna od najljepših vila na opatijskoj rivijeri, poznata i kao Vila bunker, prodana je za iznos od 5,5 milijuna eura….Riječ je o vili površine 300-tinjak četvornih metara, smještenoj u gustoj borovoj šumi na početku Voloskog, a nalazi se u blizini poznatog ribljeg restorana Amfora….”

300 kvadrata 5,5 mio EUR.

Znate li vi koliko kvadrata ima LRH na najboljim mjestima u Opatiji?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


A što da ja radim? Kupio po 7.100

NEBRINI


A što da ja radim? Kupio po 7.100

[pray][pray][pray]

Kazu strpljen, spasen, samo se nadam da to nece dugo trajati,
netko se stalno baca po bidu u jednom trenutku kupnju skoro nije
ni bilo, sada se malo pojavila, ne razumijem neke stvari, kao i mnogi,
ali vjerujem u tu zlatnu dionicu.

And God says let there be light and be light, and it was good...

Pozdrav ekipi. Tek sam od nedavno ponosni vlasnik ove dionice (kupio nešto u ovoj korekciji kad je bila na 5000). Nakon što sam pročitao ovaj topic (dobro ne baš sve [smiley]) i kad vidim koliko nekretnina i na kojim lokacijama LRH posjeduje, nije mi jasno da se trži na ovim razinama. Danas je išla i za ispod 4800!! Ozbiljno razmišljam o prodaji dijela portfelja da još uđem u LRH jer ne vjerujem da ću ikad imati priliku za ovako jeftin šoping. [thumbsup]


Pozdrav ekipi. Tek sam od nedavno ponosni vlasnik ove dionice (kupio nešto u ovoj korekciji kad je bila na 5000). Nakon što sam pročitao ovaj topic (dobro ne baš sve [smiley]) i kad vidim koliko nekretnina i na kojim lokacijama LRH posjeduje, nije mi jasno da se trži na ovim razinama. Danas je išla i za ispod 4800!! Ozbiljno razmišljam o prodaji dijela portfelja da još uđem u LRH jer ne vjerujem da ću ikad imati priliku za ovako jeftin šoping. [thumbsup]

kad je više bitno ono što je u fokusu. dugoročno ćeš uvijek više zaraditi ulažući u dionice koje nisu u fokusu. po meni ovo će jednog dana vrijediti 15-20K kn samo je pitanje dali će to biti za 2,5 ili 15 godina. bitna je revalorizacija + strateški partner koji bi trebao nešto napraviti da se počne generirati ozbiljnja dobit.. a sad pitanje je koliko ćemo se načekati nitko nezna. do EU bi se trebalo nešto pokrenuti. ima i dionica u smiješnijoj situaciji – BZJK koja ima sve veću dobit, KTJV u svom vlasništvu koje ima rekordnu dobit i pritom povećava cijene vina za 10-20% a još se trži na P/E od 5 i booku od valjda 0,4…. malo sam skrenuo s teme ali jedino što sam htio reći da treba biti strpljiv i da će sve doći na svoje… realni book ove dionice je 3x veći od onog napravljenog početkom 90ih…

da, nikako mi nije jasno šta se tu događa.
još u 5 mj. sam kupovao po višim cijenama (6000) i prodavao skoro po 7000 a sada je ispod 5 k – nevjerovatno.

zeko_ma, 09.01.2008. u 09:39
Već se ove godine očekuje privatizacija brodogradnje, a predviđa se i rješavanje problema turističkog zemljišta koje nije procijenjeno u vrijednost kapitala hotelsko-turističkih društava, no u sporazumu ne piše kako. To je, kažu, uvjet za obnovu i proširenje turističkih kapaciteta i kampova, što bi u kombinaciji s drugim mjerama (privatizacija vojnih kompleksa) trebalo donijeti 50 tisuća novih postelja na kontinentu.

evo mali izvadak iz novog vecernjaka, a vezano uz LRH

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Odlične vijesti! Idem danas još kupit dok je ispod 5k [thumbsup]

New Report

Close